Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel astra h - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 699
Audi , 3
Nissan , 3
BMW , 2
Peugeot , 2
Citroën , 1
DeTomaso , 1
Ford , 1
Mazda , 1
Renault , 1
Škoda , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel astra h,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel astra h Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:39
Linku:
Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz S350 4Matic Presidential Long nga SWISS !!!!

38 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 06:12 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN MODELI COSMO RKS 2005

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 06:12 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI FACE LIFT VITI 2009

4 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:39
Linku:
Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz S350 4Matic Presidential Long nga SWISS !!!!

38 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:35 Vetura , Prishtinë

GOLF 2 ME 185MI KILOMETRA 1 PRONAR NGA ZVUCRA RKS

2 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:34 Vetura , Prishtinë

CIROËN C3 1.6 HDI I POSA DOGANUAR 1 VIT REXHISTRIM

6 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:47 Vetura , Prishtinë

Opel Astra H 1.7 CDTI 2008

5 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:29 Vetura , Ferizaj

GJIP MAZDA CX7,2.2 DIESEL ,VP 2011,4X4 AWD

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:50 Vetura , Dardanë

OPEL ASTRA H 1.9 DIZEL

4 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Sht 13:47 Vetura , Klinë

Opel Astra H

4 599 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 09:56 Vetura , Viti

Opel Astra H 1.6 Twinport

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Sht 06:13 Vetura , Vushtrri

Shitet Opel Astra g per merakli

3 450 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Sht 22:24 Vetura , Vushtrri

Opel Astra H 1.9 CDTI Pa dogan

24 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 12:01 Vetura , Prishtinë

SHITET OPEL ASTRA H

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 11:29 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz S350 4Matic Presidential Long nga SWISS !!!!

38 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 21:38 Vetura , Prishtinë

SHITET OPEL ASTRA H

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 12:53 Vetura , Prishtinë

SHITET OPEL ASTRA H

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 20:57 Vetura , Prishtinë

SHITET OPEL ASTRA H

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 15:28 Vetura , Prishtinë

SHITET OPEL ASTRA H

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 13:34 Vetura , Prishtinë

SHITET OPEL ASTRA H

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 12:39 Vetura , Prishtinë

SHITET OPEL ASTRA H

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 12:14 Vetura , Gjilan

shitet opel astra

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 12:52 Vetura , Prizren

Opel Astra H 1.7 cdti

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 08:55 Vetura , Prishtinë

Opel Astra H 1.9 16v 2005

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 06:06 Vetura , Prishtinë

Opel Astra 1.9 16v 2005

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 01:11 Vetura , Viti

Opel Astra H 1.6 Twinport

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Sht 20:06 Vetura , Ferizaj

pjese per opel astra H 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Sht 21:05 Vetura , Prishtinë

Opel Astra H

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 09:33 Vetura , Therandë

NISSAN NAVARA

48 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Sht 23:21 Vetura , Prishtinë

TOURAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 170PS GJENDJE PERFEKTE

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Sht 18:55 Vetura , Prishtinë

Opel Astra H GTC

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 19:15 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Astra H 1.7 CDTI ecotec, 11/2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 17:28 Vetura , Prishtinë

Opel Astra 2008 1.7CDTI

29 Gush 07:53 Vetura , Mitrovicë

Blej Te Gjitha llojet e vetuarve

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Gush 19:11 Vetura , Skenderaj

Shes Opel Astr H

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 20:07 Vetura , Besianë

opel astra

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gush 20:31 Vetura , Besianë

Shitet. Opel astra H 1.9 dizel. 120 ps pa dogan

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 09:15 Vetura , Ferizaj

Shitet caddy 1.6 tdi maxi 10 muj rks me klim

6 000 EUR

31 Korr 14:01 Vetura , Prishtinë

Opel Astra 1.7 Cdti

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Korr 13:37 Vetura , Prishtinë

Opel Astra 1.7 cdti

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Korr 11:49 Vetura , Prishtinë

Opel Astra H 1.7 cdti

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Korr 13:55 Vetura , Prishtinë

Opel Astra H 1.7 Cdti

3 900 EUR

28 Korr 00:29 Vetura , Prishtinë

Opel Astra H 1.7 cdti

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Korr 20:45 Vetura , Prishtinë

Opel Astra H 2005 1.7 CDTI

4 000 EUR

20 Korr 10:23 Vetura , Prishtinë

Opel astra h 4700€

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 18:06 Vetura , Prishtinë

Opel Astra H 1.7 CDTI

4 300 EUR

18 Korr 09:45 Vetura , Pejë

Opel Astra H 1.8

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 09:19 Vetura , Besianë

Opel astra 1.4benzin….

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 15:28 Vetura , Drenas

Shite opel astra h 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel astra h | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione