Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opell aster - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 194
Audi , 2
Alpina , 1
BMW , 1
Fiat , 1
Peugeot , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opell aster , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opell aster Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

08 Korr 21:23 Vetura  ·  Opel  ·  Model tjetër  ·  Drenas

Shitet opell aster G 1.6 benzin regjistrim deri 08.12.24

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Qer 23:32 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

SHITET OPELL ASTER 1.7 vp 2001 rks 6 muj

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 16:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fushë Kosovë

Shes Mercedes 220

4 300 EUR

23 Maj 17:02 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

SHITET OPELL ASTER 1.7 JAPAN

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 08:52 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shtime

Opell aster

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Shk 16:43 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

opell aster

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Jan 18:57 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Drenas

Opell astra 1.6 benzin

360 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Nën 06:55 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Drenas

Opell aster

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Nën 17:15 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Drenas

Shes opell aster ne gjendje perfekte qmimi i diskutushem

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Nën 14:50 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

opel Aster G opc 2.0T 320ps. rsk

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Nën 12:47 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Shitet Opell Aster 1.6 Benzin 16V

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Tet 08:47 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Drenas

shitet vetura

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Tet 15:55 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Opell Astra 1.7 Dizell Rks 11 Muj

2 900 EUR

08 Korr 10:23 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prizren

opell aster. dizell 2.0.

2 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Maj 12:53 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fushë Kosovë

Aster automatik

1 EUR

18 Maj 18:21 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fushë Kosovë

OPELL ASTER

2 900 EUR

13 Maj 00:56 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

Shes opel aster 2.0dizell

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 02:13 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Drenas

Opell Aster 2.0

2 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 06:44 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

OPEL ASTRA 1.7CDTI SAPOARDHUR 2013

06 Dhj 10:45 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

OPEL ASTRA 1.7CDTI SAPOARDHUR 2013

13 Tet 22:16 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

Opell aster j��������

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 23:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Lipjan

Shitet Touran 2005 1.9 tdi Automatik RKS

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Tet 23:01 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Besianë

Opell astra H

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Gush 17:14 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

OPEL ASTRA 1.7CDTI POSAARDHUR 2012

22 Korr 16:02 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

shes opell astra

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 14:30 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Drenas

Shitet opell astera

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Maj 16:06 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Aster 1.6 benzin 10 muj rks

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 16:06 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Drenas

Shes opell aster 1.6 benzin me rks 10 muj

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Maj 16:05 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Drenas

Shes opell aster 1.6 Benzin me rks 10 muj

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 16:27 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

OPEL ASTRA 1.7CDTI NGA GJERMANIA 2012

23 Pri 17:33 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Shetie opel astra

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 23:03 Vetura  ·  Opel  ·  GT  ·  Vushtrri

Fellne

320 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Pri 13:59 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

ASTER 2.0 DIZELL DTI

2 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 21:15 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Viti

opell aster

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 07:03 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Viti

opell aster

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Mar 23:00 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 1.9 TDI AUTOMATIK POSAARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 19:17 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Malishevë

Shes opell aster

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Jan 19:00 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

Shes pjes per opell aster benzin 1.4 metabela te jashtit

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 20:17 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Drenas

Shitet vetura

2 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 18:54 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Drenas

830

830 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Jan 15:45 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prizren

aster

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Dhj 16:55 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Vushtrri

Shes opell aster 1.7 Rks 11 muaj e sapo doganuar

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Nën 11:43 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shtime

opell aster j

8 000 EUR

12 Tet 20:41 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

Opell Aster 1.7dizell

650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Korr 14:17 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

OPELL ASTRA 1.7

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 20:53 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Mitrovicë

Shes opell aster 1.7 me rks 8 muj

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Korr 16:11 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Shes veturen Astra G 2.0 2003

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Korr 17:46 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Malishevë

Opell aster

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Korr 14:02 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

shes opell aster

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Korr 13:58 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

shes opell aster

550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opell aster | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione