Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opell Aster 1.7 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 26

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opell Aster 1.7,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opell Aster 1.7 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Mar 21:15 Vetura , Vushtrri

Opell aster

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 22:16 Vetura , Ferizaj

Opell aster j��������

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Jan 18:54 Vetura , Drenas

830

830 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Dhj 16:55 Vetura , Vushtrri

Shes opell aster 1.7 Rks 11 muaj e sapo doganuar

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Tet 20:41 Vetura , Lipjan

Opell Aster 1.7dizell

650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Korr 14:17 Vetura , Prishtinë

OPELL ASTRA 1.7

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 20:53 Vetura , Mitrovicë

Shes opell aster 1.7 me rks 8 muj

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 11:58 Vetura , Drenas

Opell aster 1.7 dizell

930 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Shk 11:13 Vetura , Prishtinë

Shes Opell Aster Karavan

850 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Jan 13:40 Vetura , Malishevë

Opell aster mundsi ndrrimi

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Korr 22:59 Vetura , Lipjan

Shitet opell aster 1.7 dizell

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 10:31 Vetura , Ferizaj

Opel aster 1.7

550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 14:22 Vetura , Prishtinë

SHITET OPELL ASTER GTC SPORT

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 11:19 Vetura , Mitrovicë

Opell aster 1.7 dizell rks 1 vit fikss viti 2001

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Tet 08:01 Vetura , Prishtinë

shes opel aster epaso ardhur nga sllovenia

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 17:18 Vetura , Vushtrri

Shes veturen

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Shk 08:49 Vetura , Lipjan

Shiten altinatori edhe sllanseri opell aster japan

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Dhj 15:53 Vetura , Skenderaj

opell aster

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 20:05 Vetura , Mitrovicë

Shes opell aster

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 22:44 Vetura , Lipjan

Shes opell aster dizell 1.7 viti 2003

3 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Sht 23:04 Vetura , Lipjan

shitet opel aster 1.7

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 16:16 Vetura , Klinë

OPEL ASTRA

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Maj 21:49 Vetura , Klinë

Opel aster 8 muj rks klim 2006 ne gjendje te mir

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Mar 17:31 Vetura , Fushë Kosovë

Shes opell aster

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Jan 11:43 Vetura , Mitrovicë

Opell aster 1.7. Dizell

900 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 15:13 Vetura , Lipjan

opell aster

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 17:55 Vetura , Ferizaj

Opell asra 1.7dizell motorr japan 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 15:09 Vetura , Gjakovë

Opell aster -02

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opell Aster 1.7 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione