Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pjese - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 199
Ford , 112
Audi , 96
BMW , 89
Renault , 87
Hyundai , 59
Fiat , 58
Peugeot , 48
Mitsubishi , 25
Nissan , 19
Chrysler , 19
Citroën , 19
Mazda , 18
Land Rover , 14
Toyota , 13
Jeep , 13
Saab , 11
Kia , 10
Volvo , 10
Seat , 9
Chevrolet , 8
Rover , 7
Škoda , 6
Jaguar , 6
Suzuki , 5
MINI , 4
Honda , 3
Smart , 3
Lancia , 3
Porsche , 3
Dacia , 2
Ssangyong , 2
Daewoo , 2
Aixam , 2
GMC , 2
Cadillac , 1
Acura , 1
Alpina , 1
Dodge , 1
Pontiac , 1
Yugo , 1
MG , 1
Infiniti , 1
Daihatsu , 1
Bentley , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pjese,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pjese Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:17 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

12 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:28 Vetura , Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:27 Vetura , Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:23 Vetura , Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 09:22 Vetura , Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

68 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 14:18 Vetura , Pejë

Opel Insignia155000km FaceLift 2.0EcoFlex 2015- I Doganuar

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 13:02 Vetura , Prishtinë

Pjese per Peugeot 308 1.6 hdi viti 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:53 Vetura , Prishtinë

Pjese per peugeot 207 1.6 hdi viti 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:35 Vetura , Prizren

Golf 5 GTI 2.0T-FSI

3 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 22:42 Vetura , Drenas

PJES PËR MAZDA B 2500 dizel- 2001-2005

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Qer 22:42 Vetura , Drenas

Pjese per GRAND CHEROKEE 3.0 DISEL

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Qer 22:40 Vetura , Drenas

PJESE PER NISSAN NAVARA 2.5-2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Qer 22:40 Vetura , Drenas

PJESE PER SUZUKI GRAND VITARA 1.9 -2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Qer 22:40 Vetura , Drenas

Jeep cherokee 2.8 -2006 Pjese

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Qer 22:39 Vetura , Drenas

PJESE PER SSANJYNG-KYRON-REXTON

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Qer 22:39 Vetura , Drenas

PJESE PËR NISAN X TRAEL 2.0 -2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Qer 22:39 Vetura , Drenas

PJSË PËR DISKOVERY LAND ROVER 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Qer 22:39 Vetura , Drenas

PJESE PER MITSUBISHI OUTLANDER 2.0-2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Qer 22:38 Vetura , Drenas

Pjes per Toyota rav 4 -2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Qer 22:38 Vetura , Drenas

PJESE- NISSAN MURANO. 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Qer 22:37 Vetura , Drenas

PJESE PER MITSUBISHI PININ 2001-03

Viti: 2001
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Qer 22:37 Vetura , Drenas

PJES PER NISSAN QASHQAI +2 DIZEl 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Qer 22:36 Vetura , Drenas

PJESE PER KIA SPORTAGE 2.0- 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Qer 22:36 Vetura , Drenas

PJESE PER HYUNDAI TERACANO 2.9-2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Qer 22:36 Vetura , Drenas

PJESE PER LANDROVER FEELANDER -2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Qer 22:36 Vetura , Drenas

PJES PER TIGUAN 2.0- 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Qer 22:36 Vetura , Drenas

PJESE PER HONDA CR-V 2.2

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Qer 22:35 Vetura , Drenas

PJESE PER M ITSUBISHI OUTLANDER 2.0

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Qer 22:35 Vetura , Drenas

PJESE PER GRAND VITARA 2.0 -2001-2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Qer 22:33 Vetura , Drenas

PJESE PER MITSUBISHI DID 3.2 -2003-4

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Qer 22:32 Vetura , Drenas

PJES PER HYUNDAI SANTA FE 2.2 -2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Qer 22:31 Vetura , Drenas

PJES PER CHEVROLET TRAILBLAZER 4.2- 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Qer 22:30 Vetura , Drenas

PJES PER TOYOTA LAND CRUSER 100 - 4.2- I BLINDUAR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Qer 13:44 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa CDTI 2004 1.3 Diesel (Per Pjese)

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 21:14 Vetura , Lipjan

Blej vekter ose omega 1.8 ose 2.0

02 Qer 07:59 Vetura , Pejë

Pollo 2013

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 20:22 Vetura , Ferizaj

Blej gjitha llojet e AUDI pa dogan,Anglez - Per pjese

3 333 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 20:22 Vetura , Ferizaj

Blej gjitha llojet e AUDI pa dogan- Per pjese

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 20:22 Vetura , Ferizaj

BLEJ VETURA PA DOGAN - PER PJES

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 20:22 Vetura , Ferizaj

Blej vetura pa dogan,Anglez - Per pjese

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 20:22 Vetura , Ferizaj

Blej OPELA pa dogan gjitha llojet - Per pjese

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 20:22 Vetura , Ferizaj

Blej Vetura Pa Dogan - Per pjese

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 20:22 Vetura , Ferizaj

BLEJ VETURA PA DOGAN - PER PJESE

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 20:22 Vetura , Ferizaj

Blej BMW pa dogan - Per pjese

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 14:01 Vetura , Prishtinë

Opel Astra K 2018 RKS 1.6 CDTI

12 300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Qer 09:25 Vetura , Prishtinë

mercedes vito 109 CDI.. CH

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Qer 08:37 Vetura , Ferizaj

Shitet per pjese

1 050 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Qer 07:24 Vetura , Klinë

VW Buba-Beetle/Nderrohet

5 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
31 Maj 15:29 Vetura , Prishtinë

Pjesë për JAGUAR & RANGE ROVER

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pjese | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione