Polo 1.2 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Fiat , 18
Ford , 13
Opel , 11
Renault , 11
Peugeot , 5
Škoda , 4
Audi , 3
Seat , 2
Volvo , 2
Spyker , 1
BMW , 1
Suzuki , 1
Proton , 1
Hyundai , 1
Piaggio , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Polo 1.2,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Polo 1.2 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Maj 20:26
Linku:
,

G-Rentals "RENT A CAR" Duke filluar nga 20.00€

20 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:18
Linku:
,

WV POLO TDI COMFORTLINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 08:39 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 08:36 ,

Polo 1.2 TDI vp 2012 1vit rks

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:00 ,

Renault Modus

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:11 ,

Vw Polo 1.2 TDI 55kw model 2014

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:04 ,

Vw Polo 1.2 TDI 55kw model 2014

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:44 ,

VW POLO 1.2 Tdi Comfortline Doganuar 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:13 Shitorja ,

VW Polo 1.2 TSI,Benzin

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:21 ,

Fiat punto 12. Evo 16v i doganuar

4 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:56 ,

POLO

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:18 ,

WV POLO TDI COMFORTLINE

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 08:26 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 07:18 Shitorja ,

VW Polo 1.2 R Line 2012 ����

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:54 ,

Polo 1.2 tsi dsg

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Maj 22:16 ,

Seat ibiza

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 15:33 ,

Polo 6 R line 1.2 tdi me dogan edhe homologim munci edhe ndr

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 08:38 ,

Polo

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 02:20 ,

Shes Hyundai Tucson 2.0 crdi 4x4WD

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 00:32 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

10 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 13:06 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 13:00 ,

Shitet Vetura Polo 1.2

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Maj 10:53 ,

POLO 1.2 MANUAL

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 05:29 ,

POLO 1.2 BENZIN 2013 I DOGANUAR PER INFO 045 688 208

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Maj 22:35 ,

Polo 1.2 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 18:52 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Maj 14:09 ,

Polo 1.2 Benzin /Manual

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Maj 19:48 ,

Bmw e36

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Maj 17:19 ,

Opel Corsa - E 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Maj 12:17 ,

Vw Polo 1.2 TDI 55kw model 2014

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 02:01 ,

Polo 1.2 dizel

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 13:38 ,

VW Polo 1.2 Benzin Viti 2002 RKS 10 Muaj

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 20:26
Linku:
,

G-Rentals "RENT A CAR" Duke filluar nga 20.00€

20 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 01:12 ,

Fiat punto 1.2 benzin

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 23:08 ,

Shes Veturen VW POLO 1.2

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Maj 04:45 ,

Opel kadett

Viti: 70-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 21:16 ,

Shitet polo 1.2 benzin

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 13:59 ,

Polo 1.2 TDI

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Pri 11:27 ,

Polo TDI 2013 dogan+regjistrim

7 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Pri 10:32 ,

VW POLO 1.2 GTI DSG 2012

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Pri 09:16 ,

Kombi T4

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Pri 12:50 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Pri 14:55 ,

POLO 1.2 TDI BMT MANUAL DISEL 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 17:53 ,

VOLVO V50 1.6 dizel

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Pri 08:15 ,

Polo 1.2 benxin

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Pri 08:13 ,

Polo 1.2 benxin

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 20:46 ,

E shitur, e gz prronarja e re 6.5€ l1.2 dizell bluemotion

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 09:07 ,

Shitet Polo 1.2 ngjendje te rregullt

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:07 ,

Shes Polo 1.2 Benxin Viti96 Rigjistrim 1 Vit 156mi km

1 550 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 00:07 ,

VW Polo 1.2 benzin

2 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 16:38 ,

VW Polo 1.2 Tdi Bluemotion 2012

5 555 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 14:43 ,

Shitet Polo 2011 rks,

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Polo 1.2 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione