Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Tauran 2016 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 7
Citroën , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Kia , 1
Maybach , 1
Pontiac , 1
Renault , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Tauran 2016 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Tauran 2016 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:21 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:47 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Prishtinë

Mercedes S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi, AMG paket

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:33 Vetura  ·  Maybach  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Maybach S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Maj 14:14 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Maj 12:04 Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Prishtinë

Fiat 500 1.2B AUTOMATIK

5 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 12:37 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Mar 10:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Mar 10:29 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Prishtinë

Fellne 245/40/R19 Audi VW me goma

680 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
03 Mar 05:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Mitrovicë

Shitet Vetura Tauran 2.0 TDI DSG F1 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 11:28 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Prishtinë

RENAULT CLIO 1.1 1999

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 15:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 2.0 SDI ne RKS super gjendje

2 750 EUR

20 Dhj 15:15 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

AUDI A6 2.0 TDI 2014 162.000 KM

17 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Dhj 15:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

2015 Golf 7 2.0 GTD 170.827 km

15 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Dhj 15:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 2.0 TDI 2014 HIGHLINE 101.000 KM ME DOGANE €16,950

15 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Dhj 15:13 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Lipjan

2014 Audi A4 2.0 TDI 2014 164.000 Km Me Dogane

15 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Dhj 15:12 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

AUDI A4 2.0 TDI 2014 SPECIAL EDITION 112.000 KM

18 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Nën 05:16 Vetura  ·  Zastava  ·  Florida  ·  Lipjan

Yugo

14 Nën 02:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 7 2.0 TDI 2015 HIGHLINE 165.000 KM €15,950

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Nën 02:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 2.0 TDI Highline 123.000km pa dogane

15 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Nën 02:30 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Lipjan

2014 Audi Q5 quatro 2.0 tdi 148.000 km Me dogane

22 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Nën 10:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Dardanë

Touran, tauran, 7 ulëse në gjendje shumë të mirë

16 900 EUR

17 Korr 14:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Caravelle  ·  Prishtinë

Shitet Volkswagen Passat 2,0 TDI

20 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Korr 16:38 Vetura  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Vushtrri

Ford S-Max

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Pri 19:01 Vetura  ·  Pontiac  ·  Bonneville  ·  Dardanë

Pontiac Boneville

16 000 EUR Price Reduced

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Jan 02:49 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Prishtinë

Shes Audi Q5 2.0 TDI v.p 2018

35 500 EUR

29 Gush 04:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Fushë Kosovë

VW TOURAN 2.0 MANUAL, 2016

1 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
23 Shk 17:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

She's

13 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
29 Shk 07:42 Vetura  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Ferizaj

gjipi shitet ndrrohet

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Korr 17:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

RENT A CAR GB Nacional 00383-45-150-500

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Mar 16:14 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Mitrovicë

Shitet Citroen C3 1.4 HDI 2003

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 11:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Ferizaj

VW TOURAN 2.0 TDI HIGHLINE DSG AUTOMATIK -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 14:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

shitet urgjent pasat bulemotinon 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Maj 20:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prizren

VW Touran 2.0 diesel -05

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 15:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Mitrovicë

VW Tauran 2.0 dsg -09

13 Pri 11:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Ferizaj

Tauran 1.6 TDI ( I-t'kuqe) DSG

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Shk 11:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Mitrovicë

shitet tauran 2.0 hightline

6 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 10:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

Shitet Pasati VP 2003 mundesi nderrimi me Tauran

4 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 11:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW Pasatin 1.9 TDI Ndrrim i mundshem me Tauran -03

4 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 22:02 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Fushë Kosovë

Makin

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Dhj 21:33 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Gjilan

Audi A3 flm u shit

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 19:18 Vetura  ·  Prishtinë

Golf 4 10 muj regjistrim -01 -01

4 200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Tauran 2016 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione