Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vollan opel - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 455
Renault , 12
BMW , 11
Citroën , 10
Audi , 8
Fiat , 8
Peugeot , 8
Dodge , 5
Mazda , 4
Chrysler , 3
Ford , 2
Honda , 2
Jeep , 2
Rover , 2
Seat , 2
Daewoo , 1
Kia , 1
Lancia , 1
MINI , 1
Nissan , 1
Pontiac , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vollan opel , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vollan opel Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:49 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

Opel Corsa 1.4 Automatik Me Doganë

9 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 12:53 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel Corsa E - 1.3Cdti 2015

7 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 18:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 5 GT AUTOMATIK 2.0 TDI RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 14:32 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Prishtinë

SHITET OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 7 ULSE

2 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Maj 18:10 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prizren

Opel Astra 1.6 CDTI Viti 2016 Automatik

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 09:06 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Vushtrri

Opel insignia

7 350 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 00:20 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Pejë

Renault clio 1.2 benzin rks i skadum shum ngjendje tmir 650€

1 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 22:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 5 GT AUTOMATIK RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 12:16 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Fushë Kosovë

SHITET OPEL ZAFIRA DISEL 1.9 RKS 5 MUJ 7 ULSE

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
12 Maj 23:29 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Mitrovicë

Opel Vectra C 1.9 cdti Disel RKS 3 muaj v.p 2005

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Maj 16:12 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Drenas

Opel Zafira 1.9 cdti 7 ulse

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 21:12 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Shitet Astra H

45 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Pri 06:32 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel Astra

6 200 EUR

28 Pri 16:15 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Prishtinë

Opel Meriva 1.7Cdti 2013-Automatik

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 08:51 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Drenas

Opel insignia

5 450 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 23:20 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Therandë

Opel Astra

3 800 EUR

25 Pri 23:20 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Therandë

Opel Astra

3 800 EUR

23 Pri 12:05 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel Astra RKS 7 Muj 1995

1 150 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 12:04 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel Astra RKS 7 Muj 1995

1 150 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Pri 15:21 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Prishtinë

Shitet opel zafira 2008

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 21:52 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Ferizaj

shes opel

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 15:37 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel Astra RKS 7 Muj 1995

1 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 20:06 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

OPEL

28 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 14:38 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel Astra G 2.0 RKS 10 Muj

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 05:29 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Prishtinë

SHITET OPEL ZAFIRA 2.0 DTI 7 ULSE

2 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Pri 07:39 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opell Astra J 1.7 dizell 6 shpejsi rks

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Pri 13:51 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Vushtrri

Opel Corsa E 1.3 Dizell

5 100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 09:21 Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Fushë Kosovë

Bmw X6 35xDrive Facelift Full Ekstra RKS

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 01:46 Vetura  ·  Opel  ·  Zafira  ·  Vushtrri

SHES NDRROJ OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 6 shpejci 7 ULSE

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 17:11 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Rahovec

Opel Corsa 1.4B 2011 Facelift

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Mar 10:18 Vetura  ·  Opel  ·  Antara  ·  Prizren

OPEL ANTARA 2007

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 17:01 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Opel Astra H 1.8 Benzin Vp 2006 Rks

2 759 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Shk 20:52 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Skenderaj

Shes opel astra 1.7 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 02:43 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Shitet Opel Astra H 1.7 CDTI ecotec, 11/2005

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 22:39 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjilan

Opel Corsa C 1.2 Twinport

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Shk 22:11 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel Astra K 2017 1.6 cdti

11 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 16:02 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Prishtinë

Opel Meriva 1.7 Diesel 2005

3 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 00:30 Vetura  ·  Peugeot  ·  3008  ·  Pejë

Peugeot 3008 2.0 1Vit RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 19:50 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

OPEL CORSA 1.3 DIZEL 2012 ECOFLEX RKS 4 MUJ

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
18 Jan 20:20 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Ferizaj

I shitur

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 11:38 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Audi A3 2.0 AUTOMATIK 2010

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 19:46 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

�� -i SHiTUR -��

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 14:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Gollf 4 1.9 TD(I)

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Jan 07:50 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Vushtrri

Shitet vetura Opel Meriva

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 20:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prizren

Mercedes Benz E 220 CDI AUTOMATIK

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
03 Jan 12:42 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ferizaj

��- i SHiTUR - ��

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 03:47 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Pejë

Shitet fiat stilo 1.9 jtd 2003 rks 11 muaj 1600€

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Dhj 01:37 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel Corsa 1.3 CDTI 2016

8 500 EUR

22 Dhj 19:16 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Pejë

Shitet fiat stilo 1.9 jtd rks 11 muaj 2003 1600€

1 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Dhj 20:18 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Prishtinë

Citroen C4 1.6HDI

5 600 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vollan opel | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione