Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

gjermania - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 4522
Mercedes-Benz , 1305
Opel , 916
Audi , 680
BMW , 564
Ford , 354
Renault , 287
Fiat , 214
Peugeot , 203
Citroën , 142
Seat , 127
Škoda , 93
Nissan , 65
Mazda , 40
Toyota , 27
Acura , 26
Mitsubishi , 26
Smart , 19
Alfa Romeo , 17
Hyundai , 16
Land Rover , 15
Kia , 14
Suzuki , 13
Chrysler , 11
Dacia , 11
Volvo , 11
Jeep , 11
Honda , 10
Chevrolet , 10
Alpina , 6
Jaguar , 5
Aixam , 5
Artega , 4
MG , 4
Porsche , 4
Lancia , 3
Isuzu , 2
MINI , 2
Rover , 2
Infiniti , 2
Corvette , 2
GMC , 2
Tata , 2
Lada , 1
TVR , 1
Zastava , 1
Hummer , 1
Wiesmann , 1
Ligier , 1
Proton , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1
Saab , 1
Daewoo , 1
Lexus , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gjermania,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj gjermania Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Maj 23:13
Linku:
Vetura , Ferizaj

GOLF 8

27 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 14:59
Linku:
Vetura , Pejë

Audi A3 2.0 TDI S-TRONIC MATRIX FULL EXTRA

20 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 20:02 Vetura , Mitrovicë

Ford kuga 2.0 Automatic

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:01 Vetura , Prishtinë

VW CADDY 2.0 TDI I POSARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 Vetura , Mitrovicë

Passat 2.0 TDI VP 2006

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:20 Vetura , Prishtinë

GOLF 7 SPORTSVAN POSAARDHUR NGA GJERMANIA

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:19 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 6+ Automatik Viti 2013

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:00 Vetura , Prizren

Polo (7) 1.4 TDi ��������

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:56 Vetura , Besianë

Opel Corsa 1.3cdti 2014 EcoFlex

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:56 Vetura , Besianë

Opel Astra 2014 2.0cdti Sportline Automatik 165ps EcoTec

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:40 Vetura , Prishtinë

VW GOLF PLUS 2.0 TDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:32 Shitorja Vetura , Prishtinë

Audi Q3 2.0 TDI Automatik S-Tronic Quattro I Doganuar

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:30 Vetura , Gjakovë

Volkswagen Passat Variant 2.0 L

6 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:28 Vetura , Prishtinë

VW GOLF PLUS 2.0 TDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:19 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7 2015 2.0 AUTOMATIK R-LINE

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:56 Vetura , Vushtrri

Opel combo 1.7 viti 2004 ����

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:56 Vetura , Prishtinë

Bmw 320 viti 2014

11 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:54 Vetura , Vushtrri

Caddy 1.9 SDI viti 2003 ����

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:44 Shitorja Vetura , Prishtinë

Opel Corsa 1.3 CDTI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:23 Vetura , Prishtinë

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2250 €

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:23 Vetura , Vushtrri

Mercedes Vito

123 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:11 Vetura , Gjakovë

(BLEJM VETURAT NGA NORVEGJIA GJERMANIA DEFEKT PA DEFEKT

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:39 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0TDI viti 2013 nga Gjermania

9 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:15 Vetura , Vushtrri

SHITET PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:13 Vetura , Vushtrri

SHITET GOLF 7 1.6 TDI 77 KW

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:45 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA -1.7 CDTI -2013 ECO FLEX ME DOGANE

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:42 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A3 S LINE 12/2017 1.6 TDI

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:41 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 HIGHLINE 12.2017 2.0 AUTOMATIK

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:41 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF VIII 2.0 TDI 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:40 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A3 2.0 TDI S TRONIC 3x S LINE 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:40 Shitorja Vetura , Prishtinë

AUDI A4 35 TDI S TRONIC 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:40 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Golf 7.5 1.6 TDI Karavan

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:39 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7 HIGHLINE 2016 1.6 TDI AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:39 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7.5 HIGHLINE 2018 2.0 AUTOMATIK

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:39 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW CADDY 1.6 TDI 2016 me Klime

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:39 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Golf VII SPORTSVAN AUTOMATIK 1.6 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:37 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW POLO 1.6 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:37 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW CADDY MAXI 1.6 TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:36 Vetura , Prishtinë

Shes pikap caddy 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:12 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7 1.6 TDI HIGHLINE POSAARDHUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:08 Vetura , Prishtinë

Shes pikap 2013 i ardhur nga gjermania

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:30 Vetura , Prishtinë

Mercedes C180 CDI Automatik 69 mije KM

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 14:06 Vetura , Pejë

Audi A3 Sportback 2.0 S-Tronic 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 Shitorja Vetura , Vushtrri

Tiguan 2.0 tdi Automatik me dogan viti 2019 140mij km

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:33 Shitorja Vetura , Vushtrri

Golf 7 1.6 tdi viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:31 Shitorja Vetura , Vushtrri

Vw Golf 7.5 viti 2017 me dogan

13 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 Vetura , Prishtinë

Passat 2.0tdi 170ps 2007 DSG

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:29 Vetura , Ferizaj

SHITET SEAT LEON 2.0 TDI AUTOMATIK

14 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:23 Vetura , Pejë

Golf 6 2.0 TDI 2012 Bluemotion

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:07 Vetura , Mitrovicë

GOLF 7 2.0 TDI DSG modeli ALLSTAR i GARANTUAR

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:20 Vetura , Gjilan

VW GOLF 8 2.0 TDI DSG.7

29 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj gjermania | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione