klim | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 11668
Opel , 6490
Mercedes-Benz , 3776
Renault , 2430
Audi , 2056
Peugeot , 1937
Fiat , 1799
Ford , 1727
BMW , 1516
Citroën , 1087
Seat , 498
Alfa Romeo , 347
Nissan , 316
Hyundai , 307
Škoda , 295
Kia , 254
Mitsubishi , 244
Smart , 236
Toyota , 189
Mazda , 187
Land Rover , 163
Volvo , 163
Rover , 144
Chrysler , 123
Jeep , 122
Chevrolet , 104
MINI , 100
Daewoo , 89
Suzuki , 81
Lancia , 70
Honda , 58
Dacia , 46
Acura , 35
Saab , 30
Dodge , 19
Ssangyong , 17
Jaguar , 13
Subaru , 12
Cadillac , 11
Daihatsu , 11
Tata , 9
MG , 6
Porsche , 6
Isuzu , 5
Aixam , 5
Wartburg , 4
Pontiac , 4
Bentley , 4
Buick , 3
Grecav , 3
Infiniti , 3
GMC , 3
Lexus , 3
Plymouth , 2
Proton , 2
Alpina , 2
Bugatti , 2
Landwind , 2
UAZ , 2
Ferrari , 2
Lada , 1
TVR , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Lincoln , 1
Artega , 1
Yugo , 1
Corvette , 1
Piaggio , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe klim,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj klim Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 00:25
Linku:
,

Mercedes Benz Vito 315 CDI 150HP Automatike

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 06:36 ,

ASTRA J GTC *PERFEKT* 2012 RREGJISTRIMI PAR

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:18 ,

VW CEDI PIKAP 1.9 TDI

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 01:30 ,

Pezho.20.hdi .full .klim .

Histora e veturës

1 550 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:29 ,

Citroen Jumpy 2.0.HDI .klim.full..•vp.2007....

Histora e veturës

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:48 ,

GOLF 4 1.9 TDI RKS 09.2021. KLIM AC V.P 2001

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:47 ,

OPEL CORSA 1.4 B RKS 1 VIT ME KLIM

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:41 ,

FORD RANGER 2.5 TDCI 4X4 ME KLIM 1VIT RKS

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:39 ,

Shitet Wolsvagen Bora 1.9 Tdi Automatik

Histora e veturës

4 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:37 ,

Shitet Golfi 4 1.4 Benzin Pa Dogan i Ri golfii

Histora e veturës

1 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:37 ,

Shitet Daewo 1. 4 benzin v 2000 me klim

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:07 ,

Shitet citroen c 4 pikaso

Histora e veturës

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:36 ,

SHITET GOLF 5 +

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:23 ,

Renault megane 1.9 dci

Histora e veturës

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:23 ,

opel corsa 1.2 automatik benzin

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:15 ,

Shes skoda fadia 1.9 t di të kuqe

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:07 ,

FORD KA 1.2 125km RKS ����

Histora e veturës

5 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:05 ,

Astra g benzin rks 9 muj

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:03 ,

SHITET FORD RANGER 2.5 ME DOGAN RKS VITI 2006

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:03 ,

Mercedes C220 CDI automatik 1 vjt rigjistrim

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:03 ,

Peugeot 308 BlueHDI 1.6 automatik viti 2017

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:48 ,

Shitet peugeot 407 2.0 2008

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:47 ,

ford fiesta 2012

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:18 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:18 Shitorja ,

smart 1000 cc

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:17 Shitorja ,

BMW 116 D Manual

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:17 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:17 Shitorja ,

BMW 116 D Manual

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:16 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:16 Shitorja ,

VW Touran 1.6 TDI

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:16 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI S Line

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:15 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 GTD

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:10 ,

Shitet ndrrohet

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:06 ,

suzuki 1.1 benzin rks 5 muaj klim funksionale

Histora e veturës

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:04 ,

Opel zafira 2.2 dti (diesel) viti 2002 rks 7 muj

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:58 ,

Audi A3 2.0 TDI 2014

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:31 ,

WV BORA 1.9 TDI

Histora e veturës

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:25 ,

SUZUKI LIANA 2005 1.4 DDIS RKS 17.12.2021

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:14 ,

Shes skenik megana 1.9 dizell viti 2003.

Histora e veturës

12 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:06 ,

opel zafira -shitet ndrrohet me vetur automatik

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:00 Shitorja ,

Smart 1000 cc

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:59 ,

touran 1.9 tdi me 6 shpejtsi ,7ulse ,rks

Histora e veturës

4 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj klim | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Klima në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • KLIM në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • klima në kategorinë Ngrohës dhe Klima | Markë tjetër
  • Klima në kategorinë Elektronika
  • Klima në kategorinë Ngrohës dhe Klima | Markë tjetër
  • klima në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Klima në kategorinë Të tjera
  • klima në kategorinë Ngrohës dhe Klima | Markë tjetër
  • Klima në kategorinë Makina dhe Vegla
  • Klim në kategorinë Shitja me shumicë/Mall

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione