Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercedes 250 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Mercedes-Benz , 2550
Opel , 34
Audi , 23
BMW , 18
Renault , 15
Peugeot , 11
Fiat , 10
Citroën , 7
Nissan , 6
Dodge , 6
Ford , 6
Chrysler , 5
Kia , 4
Mazda , 3
Seat , 3
Hyundai , 3
Acura , 3
Škoda , 2
Daewoo , 2
MG , 2
Jeep , 2
MINI , 1
Dacia , 1
Buick , 1
Zastava , 1
Suzuki , 1
Ssangyong , 1
Rover , 1
Volvo , 1
Honda , 1
Pontiac , 1
Lancia , 1
Maybach , 1
Chevrolet , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes 250 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes 250 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:18 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Prizren

Skoda Garancion 06.01.2026

11 800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 20:02 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Prishtinë

Mercedes C200 cdi, 7G. 2012. ����

12 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

SHITET TOKA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:48 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Viti

Mercedes E 250 CDI 2013 Automatik me Dogan t’paguar

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:13 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Pejë

Mercedes 250

4 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:47 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Prishtinë

Mercedes S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi, AMG paket

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:33 Vetura  ·  Maybach  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Maybach S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 08:15 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Fushë Kosovë

Shes Mercedes 220

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Malishevë

Shes Gjeta 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:28 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjilan

Branik Para Mas Opel corsa combo astra zafira

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 01:26 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Gjilan

Branik Para Mas Opel corsa combo astra zafira

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 01:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Branik mbrapa i gjone Golf 2

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 01:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Gjilan

Branik para per BEETLE Buba

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 16:19 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Prizren

Nissan navara 2.5 2009

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:57 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi A6 S line Quattro Matrix HD Led 2020

37 900 EUR

Dje 12:46 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 250  ·  Prishtinë

SHITET MERCEDES ML 250 4 Matic

19 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 04:09 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Kaçanik

mercedes benz 250

3 000 EUR

Dje 04:08 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Kaçanik

mercedes E 250 diesel

3 000 EUR

19 Maj 20:50 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Vushtrri

mercedes 250 D

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 20:29 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Kaçanik

mercedes E 250 diesel

3 000 EUR

19 Maj 12:05 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Ferizaj

Mercedes 250 dizel 1992 me KLIM

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Maj 12:05 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Gjilan

Mercedes 250 1992 me KLIM

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Maj 12:03 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Viti

Mercedes 250 1992 me KLIM

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Maj 01:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

3 kauqa +2 tabure

140 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 19:50 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Ferizaj

Mercedes Benz E 250 Avantgard

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 23:45 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 230  ·  Shtime

Mercedes benz E230 1992

3 000 EUR

13 Maj 18:14 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Vushtrri

mercedes 250 dizell viti 92

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 21:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Vushtrri

Shitet mercedes 250automatik viti 92 top gjendje

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Maj 12:20 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Pejë

Mercedes 250 E klas

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 15:21 Vetura  ·  Renault  ·  Espace  ·  Pejë

Renault

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 14:38 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Prishtinë

alumin fellne 15 per mercedes 190 250 c cllas

170 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 12:38 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Gjilan

Shitet Mercedes-Benz C220

11 850 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 12:04 Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Prishtinë

Fiat 500 1.2B AUTOMATIK

5 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 01:10 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Lipjan

Blej mercedes 190 200 250 per pjes 044271462

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 01:08 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Shesmi pjes per mercedes 190 200 250

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 14:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Gjakovë

Mercedes w124 200D automatik me klime

5 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 00:46 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Mitrovicë

Mercedes 124 - 250 D - Viti 1992

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Maj 12:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Gjakovë

Mercedes Benz C 250 CDI AMG - Line

28 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 23:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Prizren

Mercedes 250 karavan

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: > 500 000
06 Maj 12:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Prishtinë

Mercedes E class 250

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Pri 16:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Gjakovë

Shitet mercedes benz 250

2 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Pri 09:33 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Gjilan

Branik para Mazda 3

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Pri 09:33 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Branik para opel Astra J

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 09:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Branik Para Mbrapa Golf 7

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 09:29 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Gjilan

Branik para BMW 3 series

Viti: 2007
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
29 Pri 09:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Branik Para Polo

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 09:06 Vetura  ·  BMW  ·  X6  ·  Gjilan

Branik Mbrapa BMW X6

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 09:02 Vetura  ·  Opel  ·  Vivaro  ·  Gjilan

Branik para opel vivaro

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Pri 08:42 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 156  ·  Gjilan

Branik para Alfa Romeo 156

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Pri 08:40 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 145  ·  Gjilan

Branik mbrapa Alfa Romeo 145

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes 250 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione