ndrrohet | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1723
Opel , 727
BMW , 533
Audi , 429
Renault , 339
Fiat , 251
Peugeot , 237
Ford , 222
Citroën , 135
Alfa Romeo , 67
Nissan , 62
Hyundai , 58
Land Rover , 51
Kia , 50
Seat , 48
Mazda , 41
Mitsubishi , 38
Jeep , 38
Rover , 29
Acura , 26
Chrysler , 23
Škoda , 22
Volvo , 19
Chevrolet , 19
Toyota , 18
MINI , 17
Suzuki , 14
Honda , 14
Smart , 13
Jaguar , 12
Daewoo , 12
Zastava , 8
Cadillac , 8
Saab , 7
Dodge , 6
Lancia , 6
Dacia , 5
Ssangyong , 5
Alpina , 5
Lincoln , 4
Yugo , 4
Porsche , 4
MG , 3
Tata , 3
Ferrari , 3
Isuzu , 2
Wiesmann , 2
Bugatti , 2
Artega , 2
Aixam , 2
Daihatsu , 2
Bentley , 2
Maybach , 2
Lada , 1
TVR , 1
Wartburg , 1
Hummer , 1
Plymouth , 1
Talbot , 1
Proton , 1
Grecav , 1
Pontiac , 1
Infiniti , 1
Triumph , 1
Corvette , 1
Subaru , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ndrrohet,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ndrrohet Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:40 ,

Kia sportage 2.0 td rks shitet ndrrohet

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:31 ,

Shitet ndrrohet pasati variant 1.9 diesel 94

Histora e veturës

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:29 ,

Skoda octavia

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:22 ,

AUDI Q7 3.0 TDI 7 ULSE

Histora e veturës

10 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:15 ,

Shitet-Ndrrohet Polo-DizelI-1.9--96Viti-regj-6muj

Histora e veturës

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:12 ,

Shitet -Ndrrohet-Pexho pikapiViti-1.9Kubik

Histora e veturës

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:11 ,

Shitet-ndrrohet-Bmw-320-Dizell-02-Klim me regjistrim

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:11 ,

Shitet -Ndrrohet-Xhipi-03-Viti-2,3Kubik

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:28 ,

Jeep 4x4 rks gjendje perfekte Rks 2.5 cdi

Histora e veturës

5 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:00 ,

Golf 3 dizell 1.9

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:41 ,

Kia sorento 2006 pa dogan gjendje perfekte

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:15 ,

Shiten land rover defender 2.5 tdi ndrrohet

Histora e veturës

2 999 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:28 ,

Shes Peugeot 107 1,0 Benzin viti 2007

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:39 ,

Fiat double 1.3 dizell multiject 5 ulse

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:28 ,

FORD CONNECT 1.8 D 2005 RKS

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:34 ,

Shitet Golf 5 Plus 1.9Tdi

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:07 ,

Shitet ose ndrrohet Bmw 530d pa dogan !

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:03 ,

vw cady maxi shitet ndrrohet

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:49 ,

lada niva shitet ndrrohet

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:48 ,

Shitet ose ndrrohet vetra

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:29 ,

Shitet ndrrohet audi a6

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 18:00 ,

VW GOLF 4 1.9TD(I) 2003 1 VIT RKS SPECIAL

Histora e veturës

4 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:33 ,

Bmw 1 2.0 Diesel 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:32 ,

Golf 6 2.0 Tdi 2011 Pa Dogan

Histora e veturës

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:31 ,

Golf 6 2.0 Tdi 2011 Pa Dogan

Histora e veturës

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:57 ,

Shitet dhe ndrrohet me vetur

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Tet 20:27 ,

JEEP GRAND CHEROKEE 3.1 TD 4X4 - SHITET, NDRROHET

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 19:24 ,

AUDI A8 4.2 TDI FULL OPCION I REGJISTRUAR RKS

Histora e veturës

29 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Tet 19:13 ,

Fiat Punto van 1.3 multijet 2011

Histora e veturës

3 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 18:37 ,

Mitsubishi Pajero 2.8 TDI 1997 4x4 Off Road

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 18:36 ,

Mitsubishi Pajero 3.5i 2002 Automatik 10 Muaj RKS 4X4

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 18:36 ,

Chevrolet Avalanche 5.3I 2008 AUTOMATIK

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Tet 18:36 ,

Jeep Patriot 2.4I 2011 KM 85830 *I DOGANUAR*

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Tet 18:35 ,

Jeep Comander 3.7i 2008 AUTOMATIK 7 Ulse

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Tet 18:35 ,

Dodge Caliber 2.0CRD 2007 RKS

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Tet 18:34 ,

Lincoln Navigator 5.4i 2004 AUTOMATIK 6 Ulse

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Tet 18:34 ,

Peugeot 607 2.7Diesel 2006 AUTOMATIK RKS

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Tet 11:43 ,

Hyundai

Histora e veturës

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Tet 11:14 ,

SHITET NDRROHET ME BANES NË PRISHTINË

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 21:48 ,

Shitet Ose Ndrrohet me X5

Histora e veturës

18 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 19:00 ,

Shitet-Ndrrohet Oldtimer Amerikan!

Histora e veturës

Viti: 70-at
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Tet 17:48 ,

Shitet ose ndrrohet me banes.

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Tet 13:35 ,

Volvo xc90 2.9 t6

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Tet 11:51 ,

GOLF 2

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Tet 11:19 ,

BMW 320 D U SHITTTTT TT

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ndrrohet | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Ndrrohet në kategorinë Vetura | Peugeot | Expert
  • ndrrohet në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Touareg
  • ndrrohet në kategorinë Vetura | Toyota
  • Ndrrohet në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T5
  • ndrrohet në kategorinë Vetura | Dacia
  • ndrrohet në kategorinë Instrumente dhe Pajisje muzikore
  • Ndrrohet në kategorinë Vetura | Fiat
  • ndrrohet në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • ndrrohet në kategorinë TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë
  • ndrrohet në kategorinë Vila

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione