Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pasqyra - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 98
Opel , 56
BMW , 43
Peugeot , 26
Renault , 22
Citroën , 11
Kia , 10
Seat , 10
Škoda , 10
Volvo , 10
Ford , 9
Hyundai , 7
Porsche , 7
Chevrolet , 6
Toyota , 6
Smart , 5
Jeep , 3
Mazda , 3
MINI , 3
Nissan , 3
Fiat , 2
Bentley , 1
Chrysler , 1
Dodge , 1
Jaguar , 1
Lancia , 1
Rover , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pasqyra,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pasqyra Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:51 Vetura , Prishtinë

vw Polo-Match 1.6 TDI dizell viti 2013

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:34 Vetura , Prishtinë

Audi A3 2.0 - Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 21:33 Vetura , Prizren

VOLVO XC60 2.4DIESEL 2013 panorama full options sapo ardhur

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 23:11 Vetura , Lipjan

BMW X 3, M Sport 2.0/ 190 hk , Webasto, me Tabela Norvegjeze

19 800 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 07:00 Vetura , Gjilan

BMW 218d xDrive Gran Tourer Steptronic Viti 2019

10 100 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 10:38 Vetura , Viti

Super okazion RANGE ROVER EVOQUE

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Maj 06:06 Vetura , Shtime

Vetura në shitje Mercedes-Benz E 230

2 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 17:00 Vetura , Prizren

RENAULT. SKENIK

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 16:47 Vetura , Viti

Shitet golf 6

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Maj 07:57 Vetura , Fushë Kosovë

POLO 1.6 TDI 77KW - 235,500 KM - 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 19:33 Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 7 - 2.0 TDI - PA DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 16:33 Vetura , Prizren

Shitet BMW F20D 2013 ��������

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 16:25 Vetura , Prizren

Shitet BMW 116 F20 2014 ������������

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Maj 13:31 Vetura , Prizren

Bmw 730d

16 800 EUR

21 Maj 08:43 Vetura , Prishtinë

AUDI SQ5 OKAZIIIIOOOOOONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

43 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
18 Maj 08:28 Vetura , Prizren

volvo xc60 2014 super full options panorama

16 500 EUR

17 Maj 17:19 Vetura , Mitrovicë

Bmw 520d xdrive 2017 FACELIFT

12 800 EUR

16 Maj 11:44 Vetura , Prizren

BMW X2 - SHITJE OSE NDERRIM

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Maj 17:22 Vetura , Pejë

Volkswagen . Tiguan.2.0

26 000 EUR

14 Maj 10:36 Vetura , Prishtinë

Shes veturën Mercedes-Benz B-180

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Maj 22:35 Vetura , Prishtinë

Shitet BMW 740i Xdrive 2017 Full Opsion

33 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Maj 12:30 Vetura , Ferizaj

Shitet

12 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 04:44 Vetura , Prishtinë

Golf Vl karavan 2.0 automatik DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 12:40 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 2008 - SHITET : 2015 -

12 700 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Maj 20:49 Vetura , Prishtinë

Audi A6 3.0 TDI 200KW quattro tiptronic Avant

24 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Pri 22:57 Vetura , Mitrovicë

Golf 6 Plus Match 1.6 TDI dizell viti 2013 me doganë te pagu

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Pri 22:20 Vetura , Mitrovicë

044/444/446 Golf 7 2.0 TDI-DSG automatik viti 2013 me dogan

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 15:32 Vetura , Prishtinë

S500 1998

12 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 08:20 Vetura , Gjilan

Shitet Audi Q5, 2.0 sa po Ardhur nga Norvegjia

34 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Pri 10:37 Vetura , Prishtinë

Shes veturen Mercedes Benz, B-180

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Pri 10:09 Vetura , Gjakovë

4X4 CITROEN 2.0 DS5 DIESEL + HYBRID + 4X4

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 12:11 Vetura , Mitrovicë

Volkswagen Tiguan R-line DSG 4x4 184ps 2016

17 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Mar 13:00 Vetura , Prizren

Volvo xc60 2.4 full options ZVICRA��������

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Mar 13:45 Vetura , Prishtinë

Passat 3C 2.0

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 10:16 Vetura , Mitrovicë

Shitet Skoda Karoq 2.0 2018 e sapo ardhur

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Mar 06:39 Vetura , Malishevë

Tiguan 2.0 2018 Me dogan te paguer

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Mar 02:28 Vetura , Mitrovicë

tiguan 2018 me dogan te paguar

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 11:11 Vetura , Vushtrri

Mercedes C

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 18:53 Vetura , Prizren

TIGUAN R-Line

29 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Mar 18:50 Vetura , Pejë

Vw passat 3C 1.9 Tdi 2006 *308 mije km

7 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Mar 19:05 Vetura , Prizren

OKAZION !!! MERCEDES-BENZ S CLAS 550 LUNGO

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Mar 15:29 Vetura , Lipjan

Škoda Octavia na prodaju,Shitet Skoda Octavia

8 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 10:58 Vetura , Prishtinë

BMW X1 xDrive Efficient Dynamics 2.0 105kW

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 14:50 Vetura , Prizren

MB C-Class 220 CDI Viti 2010

6 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pasqyra | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione