Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pjes per - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 1035
Opel , 499
Audi , 325
BMW , 270
Renault , 260
Ford , 227
Fiat , 169
Peugeot , 142
Citroën , 90
Alfa Romeo , 79
Nissan , 59
Toyota , 47
Seat , 47
Mazda , 41
Hyundai , 37
Mitsubishi , 37
Kia , 36
Land Rover , 34
Škoda , 34
Volvo , 32
Jeep , 30
Suzuki , 25
Chrysler , 23
Rover , 23
Acura , 17
Honda , 15
Lancia , 14
Smart , 13
Saab , 12
Daewoo , 9
MINI , 8
Alpina , 8
Jaguar , 7
Yugo , 7
Isuzu , 6
Zastava , 6
Subaru , 6
Chevrolet , 6
Lada , 5
Daihatsu , 5
Aixam , 4
GMC , 4
Artega , 3
Tata , 3
Dacia , 2
Maserati , 2
Cadillac , 2
Ssangyong , 2
Pontiac , 2
Porsche , 2
Spyker , 1
Hummer , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1
Corvette , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pjes per,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj pjes per Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:43 Vetura , Drenas

tdi 1.9 shitet ndrrohet 049 929897

3 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:43 Vetura , Drenas

golf 1 tdi rks shitet ndrrohet

3 999 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:38 Vetura , Drenas

Passat tdi 1.9 shitet ndrrohet

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:37 Vetura , Drenas

pa dogan doganohet regjistrohet rks invalid

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:37 Vetura , Drenas

Passat tdi 1.9 shitet ndrrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:33 Vetura , Drenas

Rks 1 vit gjendje perfekte shitet ndrrohet

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 21:39 Vetura , Gjilan

Pjes per kerr

Viti: 1996
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:31 Vetura , Mitrovicë

Pjes per VW Passat

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:53 Vetura , Burim

Shes pjes per kia carnival 2.9 crdi

10 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:37 Vetura , Gjakovë

Blej Vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:12 Vetura , Prishtinë

Blej vetura per pjes pa dogan , rks 049424346 vibr

1 300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:17 Vetura , Ferizaj

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:17 Vetura , Ferizaj

BLEJ VETURA PA DOGAN - PER PJES

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:44 Vetura , Drenas

e 220 rks gjendje perfekte shitet ndrrohet

9 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 09:29 Vetura , Prishtinë

Shes Pjes Per FORD KA

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 09:25 Vetura , Prizren

BLEJ VETURA 049558444

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 09:19 Vetura , Mitrovicë

Blej lt28 per pjes 049558444

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 09:18 Vetura , Mitrovicë

blej vetura 049558444

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 08:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Kemi Pjes Pere Te Gjitha Llojet e Veturave

300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 08:37 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura per pjes

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Qer 23:12 Vetura , Prishtinë

Shes veturën Golf 6

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 21:35 Vetura , Gjilan

Pjes per gollf 4 dizell 4x4

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 20:00 Vetura , Gjilan

Shitet mercdesi automatik

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Qer 19:22 Vetura , Prizren

Jeep offroad ne gjendjen. Te mir. I. Gatshum. Per bjeshk

8 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 18:25 Vetura , Prishtinë

Blej vetura qe si perdorni per pjes pa dogan, rks

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 13:33 Vetura , Viti

Porsche Cayenne 3.2

4 000 EUR Price Reduced

09 Qer 10:21 Vetura , Gjilan

Pjes per opel omega

60 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Qer 09:51 Vetura , Mitrovicë

Pjes per MERCEDES

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
09 Qer 09:34 Vetura , Mitrovicë

blej vetura pa dogan ������

600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 08:16 Vetura , Gjakovë

Blej Vetura

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Qer 22:39 Vetura , Gjilan

Pjes per pasat B5

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 22:30 Vetura , Mitrovicë

Blejm Vetura 300 Deri 1000€

1 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 21:34 Vetura , Gjilan

Opel astra 1.7 per pjes

400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 11:43 Vetura , Gjilan

Pjes per kerre touareg

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Qer 09:00 Vetura , Mitrovicë

Auto Pjes & Servis Te Naseri

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 23:01 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi 80 b4 tdi

6 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Qer 22:56 Vetura , Mitrovicë

pjes per audi 80 b4 tdi

6 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 22:56 Vetura , Mitrovicë

Pjes per audi b4 b2 1985

7 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Qer 22:52 Vetura , Gjilan

Pjes per Audi A6

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 22:38 Vetura , Malishevë

Blej Vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 22:34 Vetura , Prizren

Blej Vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 22:33 Vetura , Drenas

Blej Vetura

1 234 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 22:28 Vetura , Besianë

Blej Vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 22:28 Vetura , Malishevë

Blej Vetura

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 22:28 Vetura , Vushtrri

BLEJ VETURA

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Qer 22:06 Vetura , Rahovec

Blej Vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 22:06 Vetura , Prizren

BLEJ VETURA

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 22:06 Vetura , Klinë

Blej vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 22:06 Vetura , Fushë Kosovë

Blej Vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 18:28 Vetura , Pejë

Golf per pjes

200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pjes per | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione