Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

samsung s10 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 34
Audi , 9
BMW , 2
Citroën , 2
Renault , 2
Fiat , 1
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe samsung s10 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj samsung s10 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Maj 12:57 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi A6 S line Quattro Matrix HD Led 2020

37 900 EUR

20 Maj 12:46 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 250  ·  Prishtinë

SHITET MERCEDES ML 250 4 Matic

19 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 18:31 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Pejë

AUDI A4 AVANT 2.0 TDI BLACK EDITION

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 11:29 Vetura  ·  Audi  ·  A1  ·  Prishtinë

Shes Audi A1 1.6 TDI 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 17:20 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

2017 AUDI A6 3.0 TDI Quattro S-Tronic – 200 kw (272 PS)

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Shk 23:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

VW Tiguan II R-Line (Highline) 4Motion – 2.0 TDI – 110KW – 1

29 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Nën 12:59 Vetura  ·  Renault  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shitet Citroen Nemo 1.4 hdi

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 11:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 17:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 13:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI tiptop

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 11:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 09:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Polo 1.6 tdi 2010 1 vjet rks ne gjendje prefekte

6 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 13:51 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Shes fellne 17 coll per Audi

290 EUR

03 Nën 11:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 17:39 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Pejë

Seat Leon TSI/GTI 2.0

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 00:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 tdi me klim me dogan

3 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 00:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 17:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 18:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI me dogan tiptop

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 15:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 10:09 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Prishtinë

Combo 1.7 DTI me klim me dogan ����

2 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 11:25 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Prishtinë

Combo 1.7 me dogan ����

2 555 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 18:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM ME DOGAN

3 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 18:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 2

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Pri 12:23 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Prishtinë

C classe 220 cdi 158000km

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Jan 08:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fushë Kosovë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 08:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Fushë Kosovë

Caddy 1.9 TDI

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 14:08 Vetura  ·  Audi  ·  100  ·  Prishtinë

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1990
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
17 Dhj 14:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  190  ·  Prizren

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Dhj 14:06 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ferizaj

Lyerja e brendshme dhe te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAVE

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
17 Dhj 14:06 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fushë Kosovë

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 14:05 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Drenas

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKETVE-NDERTESAV

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Dhj 14:05 Vetura  ·  Citroën  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 03:19 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Gjilan

Renault laguna ne gjendje te shkelqyer

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Qer 21:03 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Gjilan

Shitet audi 80

1 200 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 14:36 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Gjilan

Shitet

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Maj 16:39 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prishtinë

Audi A6. 2.0 TDI. 6 shpejci me RKS

6 666 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 16:46 Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Gjakovë

Citroen Berlingo 1.4b 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 19:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 6 2.0 TDI 110ps

8 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Jan 15:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW Jetta -1.9 TDI-1vit regjistrim

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 14:13 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Fushë Kosovë

Opel Combo 1.7 DTI 2003 me dogan

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 14:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

golf 7

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Dhj 14:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Navigacion VW golf 7

55 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Dhj 12:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Navigacion per Golf 7 komplet Europa

60 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 11:24 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel corsa 1.3cdti i sapo ardhun dhe doganuar

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Dhj 11:23 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel corsa 1.3cdti 2011 me dogan-H {libra servisi}

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Nën 19:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 6. 1.6 tdi bluemotion

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Nën 16:28 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Mitrovicë

Mercedes E220 Avantgarde 100.000km I sapo Doganuar

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Nën 14:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

Shitet polo 1.6

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 10:38 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Fushë Kosovë

Opel Combo 1.7 DTI 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj samsung s10 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione