Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vento - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 1441
Audi , 205
Opel , 200
BMW , 164
Ford , 79
Fiat , 62
Peugeot , 60
Renault , 58
Citroën , 51
Seat , 18
Jeep , 14
Mitsubishi , 13
Škoda , 13
Alfa Romeo , 12
Toyota , 12
Volvo , 12
Nissan , 11
Hyundai , 9
Mazda , 7
Smart , 7
MINI , 6
Daihatsu , 5
Rover , 5
Daewoo , 4
Suzuki , 4
Acura , 3
Honda , 3
Kia , 3
Lancia , 3
Chrysler , 2
Dacia , 2
KTM , 2
MG , 2
Zastava , 2
Aixam , 1
Alpina , 1
Artega , 1
Chevrolet , 1
DeTomaso , 1
Dodge , 1
Lincoln , 1
Pontiac , 1
Porsche , 1
Ssangyong , 1
Subaru , 1
Wiesmann , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vento , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vento Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Peshore digjitale e gjepit

15 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 01:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

65 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 01:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:02 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Prishtinë

Audi Q5

29 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

��VW TOURAN -AUTOMATIK DSG - 2013 - 1.6 TDI - RKS TABELA ��

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:28 Vetura  ·  Seat  ·  Exeo  ·  Prishtinë

SEAT EXEO 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 2012 RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:21 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  L200  ·  Therandë

MITSUBISHI L200

2 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:10 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Prishtinë

Range Rover Evoque Dynamic 2.2 SD4 Black and Limited Edition

25 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:47 Vetura  ·  Volvo  ·  S60  ·  Prishtinë

VOLVO S60 D3 Automatik

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:18 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Rahovec

Vetura per pjes

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:18 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:17 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:17 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

BLEJM PASSAT TE AKSIDENTUAR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

BLEJM POLO TE AKSIDENTUAR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Blej vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:15 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:15 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Fushë Kosovë

Blejm vetura ne gjith Kosoven

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:15 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA NE GJITH KOSOVEN

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:14 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 20:14 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:14 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:14 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Klinë

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Ferizaj

VW Polo 1.2 b manual

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:33 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Ferizaj

Skoda Fabria 1.4 Dizel Manual me dogan

8 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Burim

VW ARTEON 2.0TDI ELEGANCE

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:29 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Ferizaj

Shes mercedes 1.7 cdi rks 7 muj qmimi 2.500euro/044280873

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 8 2.0 TDI R-Line DSG Automatik

29 900 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 19:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Ferizaj

Mercedes ML 350 BlueTec 9G 2014

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:19 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Ferizaj

Mercedes E350 Amg Line BlueTec Automatik 9G Tronic

33 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:17 Vetura  ·  BMW  ·  430  ·  Ferizaj

BMW 430D X-Drive Automatik Grand Coupe

17 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:16 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Ferizaj

Audi A6 3.0 TDI Hibrid Quattro 2x S-Line 286 PS

46 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:54 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

Seat Leon 2015 2.0 TDI Manual RKS Gjendje PERFEKTE

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  up!  ·  Prishtinë

VW up! 1.0 Benzin Viti 2018 FACELIFT RKS Me Klimë PERFEKTE

8 250 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Prishtinë

VV Golf 7 Plus Sportsvan 2015 1.6 TDI Automatik RKS Perfekte

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T6 Kombi  ·  Prishtinë

Rent a Car Kombi T6 Me 9 ulse 049/883-399

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:52 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prishtinë

Rent a Car Kombi Ford Transit Custom Me 9 ulse 049/883-399

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:45 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prishtinë

FORD 1.8 TDCI,RKS, ME KLIME 2008-MUNDESI NDRRIMI

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:45 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  407  ·  Prishtinë

PEUGEOT 407 2.0 HDI AUTOMATIK 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:14 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Prizren

Audi A5 2.7 TDI Automatik SportBack RKS ( Ndrrohet )

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:11 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 Automatik Dsg 2.0 Tdi Rks 5 Muj

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 5 1.9 TDI KLIM RKS 9 Muj

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:51 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Ferizaj

Nissan Navara 2.5 cdi 2015

13 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:50 Vetura  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Ferizaj

Jeep Wrangler 2.8 Diesel Unlimited (Limited)

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:50 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Ferizaj

Ford Fiesta 1.0 Benzin 2015

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Ferizaj

Shitet caddy 2.0 sdi 1 vit rks

Dje 17:08 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 160  ·  Prishtinë

MERCEDES A CLASS, CDI,RKS,KLIME,VITI 2010

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:02 Vetura  ·  Citroën  ·  Grand C4 Picasso  ·  Ferizaj

Citroen c4 grand picaso facelift automatic

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vento | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Vento në kategorinë Vetura | Seat
  • Vento në kategorinë Vetura | Jeep
  • vento në kategorinë Vetura | Nissan
  • Vento në kategorinë Vetura | Mitsubishi
  • Vento në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Bora
  • Vento në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Golf
  • vento në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E-Class
  • Vento në kategorinë Makina
  • Vento në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Vento
  • Vento në kategorinë Vetura | Brilliance

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione