ww | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 10
Fiat , 9
Audi , 7
BMW , 5
Seat , 4
Acura , 3
Ford , 2
Bentley , 1
Chevrolet , 1
Chrysler , 1
Hyundai , 1
Jaguar , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1
Renault , 1
Škoda , 1
Suzuki , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ww,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ww Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:46 ,

Kem Pjes Per te Gjitha Llojet e Veturave

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:22 ,

ww golf 7 1.6 TDI pa dogan

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:21 ,

Ww golf 7 2.0 TDI

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 ,

Ww golf 7 2.0 tdl 4x4

Histora e veturës

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:19 ,

Ww golf 7 TDI pa dogan

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:35 ,

shes fellnet per golf 4

Histora e veturës

280 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:09 ,

Vetura

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:28 ,

Ww Passat

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:23 ,

Shitet- Ndrrohet Mercedes 190

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 17:35 ,

Ww jeta 1.6 benzin

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Qer 11:11 ,

Ww ceddy me frigo

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Qer 11:11 ,

Ww caddy

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Qer 11:10 ,

Ww ceddy 2009 me dogan

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Qer 11:10 ,

Ww caddy me frigo

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 16:59 ,

U shitttt. Ww ceddy DSG viti 2006

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 11:49 ,

Ww touran 2010 me dogan

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 11:48 ,

Ww ceddy DSG viti 2006

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 11:43 ,

Ww ceddy

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Qer 11:42 ,

Ww ceddy 2009 me dogan

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 11:41 ,

Ww caddy me frigo 2006

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 08:36 ,

ww beetle

Histora e veturës

2 385 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 08:36 ,

ww beetle

Histora e veturës

2 385 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 08:34 ,

ww beetle

Histora e veturës

2 385 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 12:12 ,

Shitet vetura pasat 1.8 BENXIN

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 11:13 ,

Shes V Ww Polo 1.2B Rks 5 muaj

Histora e veturës

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 16:29 ,

SEAT LEON ST 2.0

Histora e veturës

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Qer 23:16 ,

Passat B7 2.0 TDI Dsg automatik higline

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Qer 23:09 ,

Ww cedy 2.0 2010

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 12:33 ,

ww Volkswagen cc sportwagen/coupe

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 08:36 ,

Fellne

Histora e veturës

150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 13:09 ,

Kombi T5 1.9Tdi

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 19:41 ,

cady

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 19:48 ,

Kombi t4

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 00:10 ,

kombi

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 22:45 ,

Kombi ww 9.1

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 18:28 ,

Shirit per fara, Lip spoiler etj

Histora e veturës

35 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 22:22 ,

WW Jetta 1

Histora e veturës

Viti: 1984
Kilometrazha: > 500 000
24 Maj 10:27 ,

U shittt. Ww caddy MAKSI 2009

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Maj 10:22 ,

Ww Polo 1.4 benzin

Histora e veturës

350 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 17:20 ,

Bora

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Maj 11:12 ,

SHITET VETURA WOLSVAGEN BORA 1.6 BENXIN

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 16:23 ,

Fellne

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Maj 07:58 ,

ww jetta 1 old timer

Histora e veturës

Viti: 1984
Kilometrazha: > 500 000
28 Pri 01:38 ,

Vw cedy

Histora e veturës

8 100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 15:36 ,

Shitet tauran disel 1.9Tdi automatik 7Ulse rks 8muj

Histora e veturës

6 777 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 19:19 ,

Ww Passat 1.9

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 11:58 ,

pikap WW caddy SDI 1.9 diesel

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 11:58 ,

pikap WW caddy SDI 1.9 diesel

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ww | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Ww Ww ww Ww ww polo ww Ww touran ww tiguan Ww t5 Ww

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione