Mitrovicë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Caddy

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Caddy | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:21 ,

Caddy 1.9 tdi klim abs esp airbag viti 2005 rks i par

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:47 ,

vw caddy 2.0 sdi pa dogan viti 2006

2 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:46 ,

vw caddy 2.0 sdi viti 2007 me dogan paguar me faktur tvsh

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:46 ,

vw caddy 2.0 sdi viti. 2004. pa dogan

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:45 ,

vw caddy 2.0 sdi me dogan paguar me faktur tvsh

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:44 ,

vw caddy 2.0 sdi me dogan te paguar viti 2004 me faktur tvsh

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:34 ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan faktur tvsh-Viti 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:34 ,

VW Caddy 2.0 sdi -Me dogan Faktur tvsh - viti 2005-Me klim

3 333 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:33 ,

VW Caddy 2.0 sdi- Me dogan-viti 2005-Faktur Tvsh

3 099 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 ,

VW Caddy 2.0 Sdi - Me dogan faktur tvsh - viti 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:30 ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan- viti 2007-Faktur Tvsh

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:27 ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan Faktur tvsh-Viti 2004

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:25 ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan Faktur Tvsh- viti 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:24 ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan faktur tvsh- viti 2009-Me klim

3 888 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:23 ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan - viti 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:21 ,

VW Caddy 2.0 sdi -Me dogan-viti 2004-Faktur tvsh

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:21 ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan -Viti 2004-Faktur Tvsh

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:20 ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan faktur tvsh-viti 2007-Me klim

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:17 ,

VW Caddy 2.0 sdi -Me Dogan-viti 2008-Me klim-Faktur tvsh

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:24 ,

Vw Caddy 2.0 Sdi

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 12:57 ,

VW caddy 2.0SDI 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 12:56 ,

VW Caddy 2.0SDI

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 10:09 ,

cady 1.9 tdi

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 15:28 ,

VW Caddy Max 1.9 TDI DSG

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 22:52 ,

CADDY MAXI 1.9 TDI, KLIM, TEMPOMAT 9 MUJ REXHISTRIM

4 699 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 16:49 ,

Caddy 1.9TDI Me Klim 2006 Pa DOGAN

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 08:47 ,

Cady

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 11:40 ,

Caddy 1.9TDI Automatik DSG 2008 Liber Servisi

123 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 23:36 ,

CADDY MAXI 1.9 TDI, KLIM, VITI 2008, REGHISTRIM 9 MUJ-

4 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Mar 23:36 ,

CADDY MAXI 1.9 TDI, KLIM, VITI 2008, REGHISTRIM 9 MUJ-

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Mar 23:36 ,

CADDY MAXI 1.9 TDI, KLIM, VITI 2008, REGHISTRIM 9 MUJ-

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Mar 21:43 ,

VW Caddy 1,6 Dizell vp 2012 Rks

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Mar 09:18 ,

Shitet cedy

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 04:36 ,

��shes pikap caddy 1.9TDI��

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 17:34 ,

Pickup caddy

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Mar 21:02 ,

VW Caddy 2.0 TDI DSG Maxi 4×4 motion

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 09:27 ,

Pjes per VW CADY

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Shk 18:51 ,

Shitet ceddy

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 14:45 ,

Caddy

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 11:03 ,

Caddy

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 19:24 ,

Shitet VW caddy 1.9 Tdi viti 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 15:56 ,

Shes Pikapi Caddy 1.9 Dizel Viti98 Rks 5 Muaj

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 13:58 ,

Caddy

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Jan 08:50 ,

Shanzher per pikap

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 17:58 ,

��shes pikap caddy 1.9 TDI��

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Jan 15:05 ,

VW CEDDY 1.6 TDI

6 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 09:07 ,

Caddy

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Jan 10:28 ,

Shitet caddy

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 19:18 ,

Shite cedy 2010

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Caddy | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione