Mitrovicë | Makina | Vetura | VW Volkswagen

Golf , 3262
Passat , 1229
T3 , 65
T4 , 263
T5 , 72
T6 , 6
181 , 7
Amarok , 10
Beetle , 10
Bora , 43
Buggy , 1
Caddy , 380
CC , 14
Corrado , 2
Crafter , 8
Eos , 3
Fox , 5
Jetta , 129
Käfer , 1
LT , 26
Lupo , 13
Phaeton , 6
Polo , 197
Scirocco , 4
Sharan , 63
T1 , 3
T2 , 146
Taro , 1
Tiguan , 19
Touareg , 28
Touran , 303
up! , 4
Vento , 44

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 04:11 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:18 ,

Golf 7 2.0 tdi

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:03 ,

SHES KET GOLF 4 SPECIAL CARAVAN AVTOMATIK TIPTRONIK 2002 TDI

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:45 ,

Golf 6 1.6 Manual

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:08 ,

Touran 77 kw tdi 2011 DsG sapo ardhur :/

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:51 ,

Gollf 6 Dizell 1,6 Automatik 7 shpejsi Targa Angleze

3 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:19 ,

Golf 6 1,6TDI iDoganuar 1 vit regjistrim.

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:06 ,

ZHBLLOKOJMË ICLOUD TË IPHONAVE 5€

5 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:05 ,

Golf 2.0 Tdi Sportline Navigacion Kamera Xenon LED 2011

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:04 ,

Passat 2.0 Tdi Automatik Dsg Doganuar 2011

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:03 ,

Touran 2.0 Tdi Comfortline 2016

12 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:32 ,

Shitet passat 1.9 tdi bej ndrrim

1 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:13 ,

VW Caddy 2.0 Sdi - Me dogan faktur tvsh - viti 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:52 ,

VW Caddy 1.9 Tdi - Pa dogan - viti 2009-Me klim

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:43 ,

Passat B7 2.0TDI Automatik DSG pa dogan FULL EXTRA

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:34 ,

vw caddy 2.0 sdi viti 2007 me dogan paguar me faktur tvsh

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:33 ,

vw caddy 2.0 sdi pa dogan viti 2006

2 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:32 ,

vw caddy 2.0 sdi viti. 2004. pa dogan

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 ,

vw caddy 2.0 sdi me dogan te paguar viti 2004 me faktur tvsh

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:32 ,

vw caddy 2.0 sdi me dogan paguar me faktur tvsh

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:21 ,

VW T5-Maxi -Trans- 2.5 Tdi-Dsg- Pa dogan- viti 2005-Me klim

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:20 ,

VW T5 Maxi Trans-2.5 Tdi -Pa dogan - viti 2006-Me klim

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:20 ,

VW Caddy 2.0 sdi -Me Dogan-viti 2008-Me klim-Faktur tvsh

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:19 ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan faktur tvsh-viti 2007-Me klim

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:19 ,

VW Caddy 2.0 sdi -Me dogan-viti 2004-Faktur tvsh

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:18 ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan -Viti 2004-Faktur Tvsh

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:18 ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan - viti 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:17 ,

VW T-4 Me 5 ulse - Me dogan - viti 2000

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:16 ,

VW T-5 Trans- Maxi 2.5 Tdi - Me dogan -viti 2004-Faktur Tvsh

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:16 ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan Faktur Tvsh- viti 2006

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:16 ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan faktur tvsh- viti 2009-Me klim

3 888 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:15 ,

VW T5 -Trans-Maxi 1.9 Tdi - Me Dogan - viti 2006-Faktur Tvsh

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:15 ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan- viti 2007-Faktur Tvsh

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:15 ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan Faktur tvsh-Viti 2004

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:15 ,

Polo 1.6 TDI e sapoardhur 2011 extra

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:14 ,

VW Caddy 2.0 sdi- Me dogan-viti 2005-Faktur Tvsh

3 099 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:14 ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan faktur tvsh-Viti 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:14 ,

VW Caddy 2.0 sdi -Me dogan Faktur tvsh - viti 2005-Me klim

3 333 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:09 ,

Passat 1.9 TDI VP 2007

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:57 ,

Golf 6 TDI Full extra Pa Dogan 2012

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:54 ,

PASSAT B7 2.0 TDI BLUEMOTION 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:53 ,

PASSAT B7 2.0 TDI BLUEMOTION 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:53 ,

PASSAT B7 2.0 TDI BLUEMOTION 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:51 ,

Golf 6 TDI 77 kw Pa Dogan 2012

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:50 ,

TOURAN 77 KW TDI 2011 AUTOMATIK SAPO ARDHUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:43 ,

Passat B7 2.0 TDI Bluemotion 2012 Boj NDrrim

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:43 ,

Passat 3C ComfortLine 2008 - 1 Vit te plot regjistrim

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:22 ,

Shitet golf 3

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:17 ,

Bjej Vetura Japoneze Te gjitha Llojet Pa Dogan Rks

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:15 ,

Golf 7 GTD 2.0 TDI DSG 2014

24 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione