Pejë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Polo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Polo | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:39 ,

Polo 1.6 Diezel

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:39 ,

Polo

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:34 ,

Polo 1.4 TDI KLIMA RKS Facelift

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:13 ,

VW POLO TEAM 2011 BLUEMOTION RKS

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:00 ,

Shitet Vetura Polo 1.2

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:29 Shitorja ,

VW POLO 1.2TDI 2012 Modeli STYLE RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 01:58 ,

Shes polo cross

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Maj 10:13 ,

Vw Polo Cross Tdi

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 16:30 ,

Cross polo

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 16:21 ,

Vw Polo 1.4 Tdi Viti Prodhimit 10.02.2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 11:16 ,

VW Polo Cross 1.6 TDI 2012 e para dor 2 Qelsa km garantume

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 21:41 ,

polo

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Pri 19:07 ,

POLO 1.6 TDI HIGHLINE

6 500 EUR

21 Pri 00:13 ,

Wv Polo 1.9 Dizel

2 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 22:55 ,

Polo 1.2 benzin

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 10:38 ,

POLO U SHITT

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Pri 15:03 ,

VW POLO CROSS 1.6TDI DSG 2011 I DOGANUAR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Pri 15:01 ,

Vw polo 1.4tdi 2015 i doganuar me homologim

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 20:28 ,

��Shes polo 1.6TDI 2011 BLUEMOTION TECHNOLOGY Ne Gjendje per

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 09:50 ,

Shes VW Polo 1.9 SDI

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Mar 16:14 ,

Shes ose ndroj pollo shum shum epaq eshtrengume

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Mar 12:34 ,

Polo

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 21:48 ,

POLO DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 16:12 ,

Shitet Polo

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 20:42 ,

Polo1.4 Benzin Automatik

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Mar 19:40 ,

Vw polo 1.4 tdi 2017 facelift dogan homologim

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 15:29 ,

����SHES VW POLO 1.6TDI 2011 BLUEMOTION TECHNOLOGY RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 16:55 ,

Shes Polo

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 19:38 ,

Polo 1.4 16v 2002

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 10:25 ,

~SHES VW POLO 1.6TDI 2011 BLUEMOTION TECHNOLOGY NE GJENDJE P

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 16:49 ,

Polo

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 00:31 ,

U shit flm merrjep pollo dizell 1.4

1 050 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Jan 20:26 ,

Polo

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Jan 21:27 ,

Polo Tdi 1.6

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 14:23 ,

Polo ushittttttt u shitttttt

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 09:27 ,

Polo 1.6TDI

7 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 20:01 ,

VW Polo 2004 Diesel SDI

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 19:20 ,

VW Polo 2004 SDI 1.9 - Shitet ose ndërohet.

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 04:35 ,

Vw polo

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 21:55 ,

Shes pjese per Polo

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Dhj 20:25 ,

Polo

900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Dhj 17:49 ,

Polo

900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 12:56 ,

Polo

900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Dhj 15:24 ,

Polo

900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Dhj 21:25 ,

Shes Fellnet e Polo

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Dhj 19:59 ,

SHES SHTOP POLLO 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Nën 22:03 ,

PJES PER VW POLO DIZEL

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
15 Nën 02:55 ,

Vetura ne shitje!

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 05:49 ,

U shit flm merrjep pollon dizell 1.4tdi viti 2007

2 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Tet 17:48 ,

Shitet CROSS POLO

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Polo | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione