Shitet mercedesi 200 rxh.. 15 04 2016 dizel

Shitet nga: Azem 23 Sht 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 100 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Mercedesi sht shum I shtrengum prr motorr skem qa flasim fjala funit ni gr ule se harxhon abes hidraulik asht shum I paqt mrena ashtu dhe jasht qmimi asht I diskutushem ndrrim I munshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim