opel aster

Shitet nga: Haki 31 Jan 03:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Ferizaj
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
ndrroj veturen opel aster dhe e shes ne gjendje te rregullt 1 vit regjistrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim