mecerdez dizel 2500

Shitet nga: baani 15 Mar 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1987
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
osht mercedes osht dizel 2.5 e ka mutorrin regjstrim ka 1 vjet dhe bojm drrime me marrveshje viti 87 osht ne gjidje shum te mir muni mu lajmru 044685043
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim