Shes ose ndroj astra 1.4 mondial 150 cc

Shitet nga: Hysen 27 Jan 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
She's ose nderoj veturen opel astra 1.4 benzin ngjendje te mir 2 muj denim 750e dhe motorin 150 cc mondial 250e per me teper viber +37745 655 665
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim