Prizren | Makina | Vetura | Opel | Astra

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Astra | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:04 ,

ASTRA GTC *PA VREJTJE* VITI 2012 RKS 1 VIT

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:02 ,

Astra 2011 1.7 EcoFlex Dizell <PA DOGAN>

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:32 Shitorja ,

Opel Astra 2.0 DTI

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:19 ,

OPEL ASTRA H 1.8 BENZIN 2005 AUTOMATIK RKS 03/2022

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:16 Shitorja ,

Opel Astra J 2.0 CDTI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:58 ,

Opel Astra G

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:44 ,

Opell astra 1.6

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:42 ,

OPELL ASTRA 1.6 BENZIN VITI 2008

3 700 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:16 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 CDTI

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:28 ,

Blej Vetura Pikapa pa dogan Ose Rks ose Defekt Aksident

1 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 15:55 ,

Astra g

2 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 21:02 ,

Astra j 1.7 viti 2011

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 20:55 ,

Veture

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 00:07 ,

Shesh opel astra 1.6 benzin

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 21:37 ,

Opel Astra G 1999 1.7 TD

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 15:03 ,

Opel astra

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 20:15 ,

SHITET Opel Astra

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 16:56 ,

Shitet Opel Astra J - 1.7 CDTI

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 18:40 ,

Vetura ne shitje, Opel Astra

2 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 18:11 ,

Opel Astra 1.7

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 17:41 ,

Vetura në shitje, Opel Astra, 1.7 DTI

2 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 12:47 ,

Opel

650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 20:55 ,

Opel Astra Cdti Ecoflex 1.6 Diesel viti 2016

9 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Pri 22:49 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 13:00 ,

opel astra

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 01:15 ,

OPEL ASTRA 1.7 Dizell Ecoflex viti 2011 *PA DOGAN*

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 01:40 ,

Opel Astra. 1.8

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Pri 12:45 ,

Astra 1.6benzin

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 12:48 ,

ne gjendje te rregullt me klim

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 04:46 ,

Opel Astra 1.7 dizell ecoflex PA DOGAN

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 19:31 ,

Opel Astra

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 02:41 ,

Astra 2011 1.7 EcoFlex Dizell *PA DOGAN*

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 23:21 ,

Opel Astra Cdti 2016

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Pri 15:14 ,

Opel Astra 1vit rks

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Mar 23:28 ,

OPEL ASTRA 1.7 ecoflex PA DOGAN *2011*

4 100 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 14:55 ,

Shitet opel astra J model 2012

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Mar 12:45 ,

Opel Astra Tip Top

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 04:13 ,

ASTRA GTC *PA VREJTJE* VITI 2012 RKS

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 11:06 ,

Opel astra

36 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 16:25 ,

Shitet Opel Astra

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 15:12 ,

Opel astra H 1.9 v.p 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 14:47 ,

opel astra

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 13:34 ,

Braniki astra g

10 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 12:41 ,

OPEL ASTRA 1.7CDTi, WAGON, 2008, i Zi

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 10:36 ,

Opel

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 08:23 ,

shitet opc

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 23:06 ,

Opel Astra-J 1.4 turbo benzin / LPG -rks

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 13:20 ,

Opel astra 1.9 cdti

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 15:49 ,

Opel astra 1.9

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Shk 10:28 ,

Opel Astra 1.9 CDTI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Astra | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione