Opel Vectra -08

Shitet nga: Ragip 26 Tet 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes opel vectra tdci automatik i sapo ardhur naga zvicrra me RKS viti 12.12.2008 ka klim tronik xhamat me rrym senxor para dhe mrapa navigacjon me cede evropjane tel me blloutuf guma te veres me fellne alomini te reja ne gjendje teknike shum te mir plus komanda ne timon dhe tempomat . Bejm edhe ndrrim me kerr me te vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim