Vw Golf 7 2.0 Tdi Dsg

0 EUR

Shitet nga: Golf 23 Jan 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shitet Golf 7 2.0 tdi Dsg automatik
Viti i prodhimit 2014
240mi km orginal me liber servisi me garancion,
Vetura esht e posa ardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir teknike, esht shum i rujatur si mbrena po ashtu edhe jasht,
Vetura esht e doganuar dhe regjistruar Rks tash per her tpar nkosov.
Per me shum info na telefononi ne numrin 048398446
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione