Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:32
Linku:
,

Golf V 2.0 TDI GT

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:18
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 13:18
Linku:
,

Golf VI City Van

6 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:17
Linku:
Shitorja ,

GOLF 7 R20 4MOTION

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Maj 12:41
Linku:
,

Golf 6 1.4 TSI

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 03:01 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 03:01 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:49 ,

Samsung M30, 64GB, 4GB RAM, 3 Kamera, faceid

135 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:48 ,

WEB, LOGO, DIZAJNE, REKLAMA, KARTVIZITA, POSTERA

150 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:48 ,

ZHBLLOKOJMË ICLOUD TË IPHONAVE 5€

5 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:48 ,

ZHBLLOKOJMË ICLOUD TË IPHONAVE 5€

5 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:47 ,

Shes Gom Rezerv Per Golf 7 6 5 Tiguan Past 3 c 18q

89 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:40 ,

-Auto Arianiti- Blejm Golfa 7

5 555 555 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 02:20 ,

shitet golf 4

23 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 02:19 ,

Golf 3

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:19 ,

Golf 4 1.9 Dizel v.p.2001 Rks 10 Muj

3 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:13 ,

URJEENT Golf 7 Tdi i Regjistruar 1 Vit Plotë

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:13 Shitorja ,

GOLF 5 DIESEL 1.9 TDI MAUEL I DOGANUAR RKS EXTRA I RUJT

5 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:04 ,

Golf 2 1.6

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:04 ,

Golf 3 Benzin 1.6 Rks 9 Muj - 92

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:02 ,

VW Golf GTI ne Aksion

380 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:56 ,

Golfi 1.9 Dizel fabrikisht Rks 28.09.2021 viti 86

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:48 ,

Golf 6 Plus

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 01:15 ,

Golf 2 Dizell 1.6 Fabrikisht RKS 6 Muj

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:13 Shitorja ,

VW GOLF 6 1.6 TDI BLUE MOTION

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:12 Shitorja ,

VW GOLF 4 1.9 TDI VITI 2002 RKS

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:12 ,

Radio Per golf 7 i ri pa perdor 2021

210 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:55 ,

Golf 6 2.0 TDI DSG Automatik 2012 Match

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:47 ,

GOLF 7 BLUEMOTION TDI

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:47 ,

GOLF 7 BLUEMOTION TDI

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:47 ,

Golf 4 TD(i) te kuqe

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:27 ,

Golf Vl

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:27 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:18
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:18
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:06 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI AUTOMATIK VP 2013 libra servisit 130.mi

12 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:04 ,

Shitet Braniku me auspuha ABT

320 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 00:01 ,

Golf 6 R line 2.0 tdi Automatik f1

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:00 ,

Golf 4 1.9 tdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:55 ,

GOLF-1.6 TDI-VITI -2010 -MANUAL.

5 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:54 ,

VW Golf 7 1.6 TDI 2014

11 900 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:48 ,

Biqiklete ne gjendje perfekte e re

250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:45 ,

shitet golfi 2

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 23:43 ,

Golf 4 1.4 16v benzin 1vit rks Tip top!URGJENT

2 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:37 ,

GOLF 6 GTI AUTOMATIK I DOGANUAR

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:35 ,

VW Golf 2 -88

450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:33 ,

Shitet Golf 5 DSG Ndrrim me Bmw

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:26 ,

GOLF 7 2.0 TDI DSG FACELIFT

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione