Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Golf Të gjitha në Prishtinë

Golf , 17521
Golf Plus , 565

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Nën 16:02
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:22
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR Dardania +38345880888

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Sot 14:21
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 €

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 08:47
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR TIME +38349203303 Cmimi Duke Filluar Nga 19.99

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 04:00
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shes Golf 7.5 2019 1.6 TDI Automatik Highline

21 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

Sot 17:09 Vetura , Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 17:08 Vetura , Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 17:07 Vetura , Prishtinë

Peshore digjitale e gjepit

15 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 17:06 Vetura , Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 17:04 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 6

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:00 Vetura , Prishtinë

Golf 7 1.6 2014 AUTOMATIK RKS

11 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:58 Vetura , Prishtinë

GOLF 6 PLUS RKS 2013 SUPER GJENDJE

7 888 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:47 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI STYLE AUTOMATIK / 80xxx KM / ME DOGAN

28 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:25 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 6 AUTOMATIK POSAARDHUR 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:21 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 6+ TDI ME DOGAN 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:16 Vetura , Prishtinë

Golf 7 DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:15 Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7 1.6TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7.5 2.0TDI 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 15:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 15:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 15:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 15:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 15:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 15:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 15:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 15:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 15:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Sot 15:56 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 15:55 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 15:55 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 15:55 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 15:54 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 15:53 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 15:53 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 15:44 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 15:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 7 2.0 TDI 2014 -AUTOMATIK -

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:28 Vetura , Prishtinë

Golf 7.5 2.0 TDI DSG Highline Me Dogan Full Extra

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 4 1.8 b 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 8 2.0 TDI VITI 2021 STYLE

Viti: 2021
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

Golf 7 Sportsvan 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 7 2.0 TDI 2014 PONORAM

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 8 2.0 TDI VITI 2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:27 Vetura , Prishtinë

Golf 7.5 2.0 TDI DSG 12/2019 Facelift 103mi km Digjital

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 15:26 Vetura , Prishtinë

Golf 7 1.6 TDI DSG 120PS Hightline Full Extra 1Vit RKS

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

GOLF 7.5 1.6 TDI BMT AUTOMATIK DSG 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:17 Shitorja Vetura , Prishtinë

❌AUTO-VETURA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

8 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:14 Shitorja Vetura , Prishtinë

Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:05 Vetura , Prishtinë

Golf 4, 4x4, karavan

3 700 EUR

Sot 14:46 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 14:41 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 5 1.9TDI 2008 I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:39 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 14:38 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 14:38 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 cmimi duke filluar nga 19.99€

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione