Prishtinë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Maj 14:33
Linku:
,

GOLF 7

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:52
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 15:32
Linku:
,

Golf V 2.0 TDI GT

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:17
Linku:
Shitorja ,

GOLF 7 R20 4MOTION

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 06:39 Shitorja ,

Rent a Car Dardania

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 03:09 ,

Shitet Golf 5 DSG Ndrrim me Bmw

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:14 ,

Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:04 ,

Golf 2 1.6

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:35 ,

Shese Golf 6, 2.0 TDI Qmimi me marrveshje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:32 ,

GOLF 4 1.9 TDI 11 MUJ REGJISTRIM 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:02 ,

GOLF 6 R LINE 2.0 TDI DSG 194 PS

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:51 Shitorja ,

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK 2014 / ME DOGAN

13 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:44 ,

Golf III 1.9 TDI Sport 190 PS Rks 6 Muj

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:42 Shitorja ,

VW Golf VII 1.6 Tdi Viti 2014 Automatik

11 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:40 Shitorja ,

VW Golf VI+ 2.0Tdi Viti 2010 Rks Veq 7777€ + 383 44 838 8

7 777 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:39 Shitorja ,

VW Golf VII 1.6 Tdi Bluemotion Viti 2016 Me Dogan Homologim

8 888 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:38 Shitorja ,

VW Golf VII 2.0 Tdi DSG Viti 2013 Rks 8 Muj

13 699 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:15 ,

SHITET GOLF 6 1.6 TDI DSG AUTOMATIK 2011

6 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:13 ,

Golf 4 1.9 TDI (I) të kuqe 74 kw

3 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:11 ,

VW Golf 4 TDI

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 ,

Golf 6 2.0 automatik RKS 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45 ,

GOLF 7 BLUEMOTION TDI

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 22:12 ,

Golf 2,turbo dizell 1.6,rks edhe 6 MUAJ, 1987

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:12 ,

GOLF 4 BENZIN 1.4,RKS,KLIME,2003

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:10 ,

Shes ose ndrroj Gollf 6 2.0 tdi 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:07 ,

GOLF 5 1.9 DSG

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:55 ,

Golf 7 Highline 2.0 TDI 4Motion

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:53 ,

Golf 7 GTD DSG - Sound System

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:35 ,

Shitet golf 4 pacific 1.9 tdi 4x4

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:34 ,

Shitet golf 4 1.9 TDI

2 550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:15 ,

Golf 4 1.9 TDI. 2002

4 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:11 ,

She’s golf 4 TDI

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione