Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Motorola Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Motorola | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

07 Qer 17:51 Telefona celular , Pejë

Motorola Moto G4

200 EUR

04 Qer 19:34 Telefona celular , Ferizaj

shes toki vokit

50 EUR

14 Maj 19:32 Telefona celular , Mitrovicë

motorol 220

220 EUR

07 Maj 10:51 Telefona celular , Skenderaj

100 euro

100 EUR

21 Pri 15:46 Telefona celular , Prishtinë

MOTOROLA radiolidhje

1 EUR

10 Pri 20:40 Telefona celular , Gjilan

Perfekt.

250 EUR

04 Pri 10:39 Telefona celular , Pejë

Motorola moto g

65 EUR Price Reduced

27 Mar 13:46 Telefona celular , Prishtinë

Radiolidhje

40 EUR

12 Mar 11:13 Telefona celular , Vushtrri

Motorola x play

300 EUR Price Reduced

30 Jan 18:13 Telefona celular , Mitrovicë

Nexus 6 Shes ose ndrroi.

285 EUR

15 Jan 20:59 Telefona celular , Gjakovë

Motorolla

60 EUR

08 Jan 17:58 Telefona celular , Prishtinë

shitet

110 EUR

08 Jan 17:09 Telefona celular , Prishtinë

shitet

130 EUR

02 Jan 09:19 Telefona celular , Prishtinë

Motorola Moto G 16GB

80 EUR Price Reduced

11 Dhj 23:00 Telefona celular , Prizren

Telefon i paperdorun

30 EUR

22 Nën 20:18 Telefona celular , Gjilan

Shes Motorola M2 8Gb +micro Sd32Gb

110 EUR

18 Sht 12:17 Telefona celular , Gjakovë

Motorola moto g 4G

180 EUR

15 Sht 16:32 Telefona celular , Prishtinë

shitet

110 EUR

08 Sht 20:39 Telefona celular , Ferizaj

Moto g

28 Gush 14:57 Telefona celular , Gjakovë

Shitet motorola 24gb ngjendje trregullt

70 EUR

17 Gush 13:34 Telefona celular , Prishtinë

shitet

110 EUR

29 Korr 11:32 Telefona celular , Prishtinë

Motorola 32giga

170 EUR

11 Korr 08:49 Telefona celular , Ferizaj

Motorola Android

70 EUR

01 Korr 18:47 Telefona celular , Mitrovicë

motorolla

40 EUR

12 Qer 14:45 Telefona celular , Shtime

Or smart whatch

40 EUR

17 Pri 19:14 Telefona celular , Mitrovicë

Motrol Urgjend

15 EUR

19 Shk 23:45 Telefona celular , Mitrovicë

Motrola Shum i mir

60 EUR

13 Shk 14:01 Telefona celular , Gjakovë

Shiten celularet Motorola Moto E (2nd gen)

110 EUR

02 Shk 10:24 Telefona celular , Prishtinë

Nexus 6 me ekran te thyer

179 EUR Price Reduced

19 Jan 00:22 Telefona celular , Gjilan

motorola

15 Jan 21:13 Telefona celular , Drenas

Motorola verizon razr XT912

80 EUR

15 Jan 16:28 Telefona celular , Rahovec

Motorola Nexus 6

300 EUR Price Reduced

14 Jan 22:36 Telefona celular , Therandë

Motorol 35€

35 EUR

10 Jan 12:13 Telefona celular , Prishtinë

Motorolen moto e

110 EUR

03 Jan 22:53 Telefona celular , Vushtrri

Motorolla Moto E

80 EUR

25 Dhj 13:23 Telefona celular , Ferizaj

Moto g

15 Dhj 19:33 Telefona celular , Pejë

Motorola

15 EUR

14 Dhj 23:54 Telefona celular , Prishtinë

Motorola

90 EUR

27 Nën 20:20 Telefona celular , Drenas

Motorola

70 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Motorola | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione