Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Batteri - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Samsung , 2
Sony , 2
Asus , 1
Huawei , 1
ZTE , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Batteri,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Batteri Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Gush 22:05 Telefona celular , Prishtinë

Xiaomi

125 EUR

24 Gush 22:01 Telefona celular , Prishtinë

POCO M3

125 EUR

18 Qer 12:11 Telefona celular , Prizren

Iphone XS

16 Pri 18:32 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE 8+ 64GB 100%

90 EUR

24 Shk 07:50 Telefona celular , Prishtinë

IPHONE 12 BLUE

390 EUR

03 Dhj 14:57 Telefona celular , Lipjan

Iphone XS 64 GB krejt OK

210 EUR

22 Nën 14:46 Telefona celular , Vushtrri

Iphone 13 pro max gold 128gb 100% batteri CE

910 EUR

08 Nën 12:17 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 13 Promax

949 EUR

09 Tet 08:57 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 11proMax CE si i ri

06 Sht 00:00 Telefona celular , Fushë Kosovë

Iphone 12 pro max CE 128gb 100% health

899 EUR

01 Pri 00:36 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 7 32 GB ne gjendje te rregullte

100 EUR

31 Mar 14:25 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 7 32 GB ne gjendje te rregullte

100 EUR

29 Jan 00:14 Telefona celular , Gjakovë

iPhone XS Max Gold 64GB

440 EUR

20 Korr 10:45 Telefona celular , Prizren

Huawei mate 20 lite 64GB

160 EUR Price Reduced

06 Pri 10:09 Telefona celular , Prizren

iPhone X 64GB

290 EUR

13 Shk 16:29 Telefona celular , Prishtinë

iPhone X Super

550 EUR

01 Korr 12:28 Telefona celular , Ferizaj

samsung A3

45 EUR

15 Qer 22:20 Telefona celular , Prizren

Asus Zenfone 4

150 EUR

07 Pri 18:27 Telefona celular , Mitrovicë

Iphone 6S

265 EUR

13 Tet 19:16 Telefona celular , Gjilan

Xiaomi Redmi Note 3 Pro Prime

155 EUR

28 Dhj 11:28 Telefona celular , Vushtrri

Shes iPhone 4s

06 Qer 13:49 Telefona celular , Ferizaj

Sony Z2 URGJENT!!

140 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Batteri | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione