Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

telefona - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Samsung , 456
Nokia , 79
Huawei , 42
LG , 34
Sony , 22
Acer , 10
HTC , 10
Lenovo , 9
Alcatel , 7
Panasonic , 5
Mobile , 5
Vertu , 3
ZTE , 3
Asus , 2
BenQ , 2
Ericsson , 2
Apple , 2
HP , 1
Motorola , 1
Philips , 1
Vodafone , 1
Lenovo , 1
Samsung , 1
Google , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe telefona,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj telefona Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:23 Telefona celular , Prishtinë

Oneplus 8T dhe Oneplus 7 Pro

420 EUR

Online
Sot 11:15 Telefona celular , Prishtinë

IPhone - Samsung

Dje 12:32 Telefona celular , Prishtinë

Huawei Mate 50 Pro i ri paket bej ndrrim

850 EUR

Dje 12:31 Telefona celular , Prishtinë

AirPods Max ne paketim te reja orgjinal bej ndrrim

550 EUR

Dje 12:29 Telefona celular , Prishtinë

ipad Pro 12.9'' 256 Gb Sikur i ri bej ndrrim

859 EUR

26 Maj 13:37 Telefona celular , Prishtinë

SAMSUNG S23 ULTRA 12/256 GB I RI PAKET BEJ NDRRIM

1 090 EUR

26 Maj 10:01 Telefona celular , Gjilan

Special Oferta Blejm telefona X 11 12 13 14 pro

26 Maj 09:57 Telefona celular , Gjilan

Phone Shop Tiara - Blejme Telefona Apple iPhone

26 Maj 09:54 Telefona celular , Gjilan

Blejm Telefona iphone 6s 7 8 X 11 12 13 SE

25 Maj 15:22 Telefona celular , Mitrovicë

2 Telefona per vetem 130 euro

130 EUR

25 Maj 11:00 Telefona celular , Prishtinë

blej telefona te perdorur me defekte

25 Maj 00:07 Telefona celular , Gjilan

Blejm Telefona Apple iphone 6s 7 8 Xr 11.pro SE 2

24 Maj 23:59 Telefona celular , Gjilan

Lori Mobile iphone - Blejm Telefona apple iphone

24 Maj 00:40 Telefona celular , Pejë

Telefona

1 EUR

23 Maj 07:53 Telefona celular , Shtime

Telefona mobil te ndryshem

30 EUR

22 Maj 11:06 Telefona celular , Gjilan

Special Oferta Blejm Telefona Apple iphone 7 8 X

21 Maj 17:07 Telefona celular , Gjilan

Shiten dy telefona Iphone 11 pro

650 EUR

19 Maj 01:00 Telefona celular , Gjilan

Shit Shpejt Online = Blejm Telefona Apple iphone

19 Maj 01:00 Telefona celular , Gjilan

Apple iphone Blejm Telefona X 11 12 13

19 Maj 00:56 Telefona celular , Gjilan

Super Oferta - Blejm Telefona - apple iPhone -

10 Maj 19:09 Telefona celular , Prishtinë

Makine per xhama te telefonave

550 EUR

03 Pri 16:48 Telefona celular , Gjilan

Huawei P20 pro, mbrojtes origjinal

5 EUR Price Reduced

02 Pri 20:17 Telefona celular , Ferizaj

Telefona

30 Mar 17:24 Telefona celular , Vushtrri

Shiten 3 telefona n’paket dhe 3 pale airpods

29 Mar 19:47 Telefona celular , Vushtrri

Shiten 3 telefona dhe 3 pale airpods

27 Mar 18:15 Telefona celular , Besianë

Blej telefona me icloud - Kod

500 EUR

Online

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj telefona | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • telefona në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone)
  • telefona në kategorinë Vetura | Peugeot | 3008
  • telefona në kategorinë Elektronika
  • Telefona në kategorinë Veshje
  • telefona në kategorinë Telefona celular | BlackBerry
  • telefona në kategorinë Libra dhe Revista
  • Telefona në kategorinë TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë
  • telefona në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone)
  • telefona në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone)
  • telefona në kategorinë Makina për kamping

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione