Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ekran - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Samsung , 773
Huawei , 53
Sony , 37
HTC , 30
LG , 29
Nokia , 18
Motorola , 8
Alcatel , 5
Apple , 5
Lenovo , 4
Acer , 3
Asus , 3
BenQ , 1
i-mobile , 1
Mobile , 1
ZTE , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ekran,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj ekran Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:00 Telefona celular , Ferizaj

Iphone Xs max

165 EUR

Sot 11:26 Telefona celular , Gjilan

iphone 11 CE i ri

275 EUR

Sot 11:25 Telefona celular , Gjilan

iphone XS CE ����

177 EUR Price Reduced

Dje 23:46 Telefona celular , Prishtinë

ekran per one plus 6 pa perdor

65 EUR Price Reduced

Dje 00:05 Telefona celular , Fushë Kosovë

Samsung Galaxy A54 me kuti

280 EUR

29 Sht 15:48 Telefona celular , Prishtinë

Shes Telefonin OPPO A74

195 EUR

29 Sht 15:06 Telefona celular , Gjilan

Shitet

50 EUR Price Reduced

29 Sht 14:14 Telefona celular , Prizren

Iphone 11 Pro Gold

370 EUR

27 Sht 20:20 Telefona celular , Ferizaj

iphone XSCE ��

165 EUR Price Reduced

27 Sht 20:13 Telefona celular , Ferizaj

iPhone 11 Green ��

277 EUR

26 Sht 05:59 Telefona celular , Prizren

iphone 12 bardh ��

475 EUR Price Reduced

19 Sht 13:05 Telefona celular , Gjilan

Shitet

65 EUR

17 Sht 19:43 Telefona celular , Dardanë

12PRO CH����128 GB

480 EUR

17 Sht 05:31 Telefona celular , Prishtinë

OnePlus 8T

200 EUR

16 Sht 12:56 Telefona celular , Ferizaj

iPhone 13

569 EUR

16 Sht 12:08 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 13 pro max 128gb

599 EUR

14 Sht 17:51 Telefona celular , Pejë

Shitet Iphone Xs 64 gb

160 EUR

12 Sht 19:03 Telefona celular , Gjilan

iphone 7 plus CE 128 gb

115 EUR Price Reduced

09 Sht 19:38 Telefona celular , Prishtinë

iphone 11

270 EUR

26 Gush 23:21 Telefona celular , Gjakovë

Iphone 7 plus

80 EUR

25 Gush 13:08 Telefona celular , Pejë

iphone 12 Pro MaX CE ��

565 EUR

21 Gush 08:04 Telefona celular , Gjilan

shitet

70 EUR Price Reduced

21 Gush 08:04 Telefona celular , Gjilan

Shitet

85 EUR

16 Gush 14:32 Telefona celular , Prizren

Iphone XS Gold

180 EUR

15 Gush 18:01 Telefona celular , Prishtinë

HUAWEI SMARTWATCH CLASSIC

65 EUR

08 Gush 13:11 Telefona celular , Prishtinë

Iphone xr i kuq ce

165 EUR

06 Gush 15:07 Telefona celular , Gjilan

iphone 12 Pro bardh

465 EUR

03 Gush 09:22 Telefona celular , Pejë

iPhone 8

90 EUR

31 Korr 13:45 Telefona celular , Gjilan

iphone 12 CE

365 EUR

28 Korr 22:41 Telefona celular , Besianë

Shitet iphone 7 128gb

70 EUR

28 Korr 13:56 Telefona celular , Prishtinë

Shitet tableti XIAOMI REDMI PAD

170 EUR

28 Korr 13:56 Telefona celular , Prishtinë

Shitet tableti XIAOMI REDMI PAD

170 EUR

28 Korr 13:56 Telefona celular , Prishtinë

Shitet tableti XIAOMI REDMI PAD

170 EUR

28 Korr 13:56 Telefona celular , Prishtinë

Shitet tableti XIAOMI REDMI PAD

170 EUR

26 Korr 07:10 Telefona celular , Prishtinë

Iphone 6 gjendje perfekte

45 EUR

26 Korr 01:07 Telefona celular , Prishtinë

iPhone X 256GB

130 EUR Price Reduced

22 Korr 12:43 Telefona celular , Prishtinë

iphone XS Gold

190 EUR

19 Korr 13:46 Telefona celular , Gjilan

Samsung A53 5g

120 EUR

18 Korr 17:10 Telefona celular , Besianë

iphone xs max 256gb

220 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ekran | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Ekran në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë
  • Ekran në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për celularë
  • Ekran në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • ekran në kategorinë Elektronika
  • ekran i iphone x në kategorinë Të tjera
  • ekran në kategorinë Elektronika
  • ekran në kategorinë Kompjuterë (komplet)
  • Ekran në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone)
  • Ekran iphone x në kategorinë Telefona celular | Apple (Iphone)
  • Ekrani në kategorinë Elektronika

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione