Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

defekt - Telefona celular Të gjitha në Kosovë

Samsung , 2476
Huawei , 115
HTC , 107
Sony , 100
LG , 99
Nokia , 98
Acer , 21
Lenovo , 18
Alcatel , 12
ZTE , 11
Apple , 9
Samsung , 8
HP , 6
Motorola , 6
Mobile , 5
Asus , 3
i-mobile , 3
VK Mobile , 3
Vodafone , 2
Google , 2
Benefon , 1
Dell , 1
Sagem , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe defekt,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj defekt Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 16:09 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 7+ CE

95 EUR

Dje 09:12 Telefona celular , Prizren

S22 ultra 12/256

450 EUR Price Reduced

Dje 00:03 Telefona celular , Prishtinë

iPhone XR

190 EUR

Dje 00:00 Telefona celular , Ferizaj

Samsung A53 5G

210 EUR

27 Sht 14:54 Telefona celular , Prizren

Samsung S10+ plus 2 kartela

229 EUR Price Reduced

27 Sht 07:30 Telefona celular , Pejë

Shes ose Ndrroj Bicikleten

90 EUR

26 Sht 21:52 Telefona celular , Ferizaj

Samsung A80 128/8

145 EUR

26 Sht 11:09 Telefona celular , Prishtinë

Samsung Grand Neo Plus

40 EUR Price Reduced

25 Sht 09:05 Telefona celular , Prishtinë

Tablet lenovo

18 Sht 22:48 Telefona celular , Ferizaj

Iphone 12 promax IMEI defekt

230 EUR

11 Sht 23:02 Telefona celular , Mitrovicë

Shes Iphone 13 Pro max

650 EUR

08 Sht 20:13 Telefona celular , Prishtinë

Shes iphone xr

07 Sht 11:37 Telefona celular , Gjilan

iPhone XS CE

180 EUR

03 Sht 14:36 Telefona celular , Prizren

Iphone x 64 ne qjendje perfekt

190 EUR

02 Sht 13:43 Telefona celular , Ferizaj

iphone x 64gb

160 EUR

01 Sht 02:33 Telefona celular , Fushë Kosovë

Iphone 12 pro max

430 EUR

31 Gush 19:02 Telefona celular , Prishtinë

Shitet 11 Pro Max 256gb

440 EUR

31 Gush 18:48 Telefona celular , Ferizaj

Samsung Galaxy S21 Ultra

450 EUR

31 Gush 16:46 Telefona celular , Ferizaj

Samsung Galaxy S21Ultra

450 EUR

30 Gush 14:44 Telefona celular , Vushtrri

Samsung s6 blue

35 EUR

22 Gush 20:45 Telefona celular , Prizren

Ipad

35 EUR

22 Gush 09:13 Telefona celular , Prizren

Apple ipad

35 EUR

19 Gush 18:10 Telefona celular , Ferizaj

Samsung Galaxy S21 Ultra

480 EUR

12 Gush 12:28 Telefona celular , Klinë

Iphone 12 Pro Max 256 GB

400 EUR

11 Gush 12:12 Telefona celular , Ferizaj

Samsung Galaxy S21Ultra CE

550 EUR

09 Gush 18:44 Telefona celular , Ferizaj

Samsung s21 Ultra

550 EUR

08 Gush 07:57 Telefona celular , Prizren

Shes 3 iPhone me defekte

250 EUR

04 Gush 19:05 Telefona celular , Gjilan

Shitet Iphone X dhe Iphone XS

200 EUR

01 Gush 20:00 Telefona celular , Gjilan

Shes iPhone 8 64GB

125 EUR

28 Korr 14:05 Telefona celular , Gjilan

iPhone XR 64GB

160 EUR

27 Korr 15:53 Telefona celular , Prizren

Urgjent XS MAX CE

230 EUR

20 Korr 17:56 Telefona celular , Pejë

Shitet samsung galaxy a20e

100 EUR

18 Korr 11:01 Telefona celular , Gjilan

Shes samsung

140 EUR Price Reduced

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj defekt | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione