htc | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Elektronika | Telefona celular

HTC , 1186
Samsung , 116
LG , 12
Nokia , 10
Sony , 10
Huawei , 9
Alcatel , 3
Acer , 2
Asus , 2
ZTE , 2
Dell , 1
Ericsson , 1
Motorola , 1
Dje 20:54 ,

HTC U11

150 EUR

14 Korr 10:28 ,

HTC 10

50 EUR

04 Qer 22:14 ,

Htc

10 EUR

10 Mar 18:27 ,

HTC U 11

150 EUR

06 Mar 12:57 ,

HTC U Play

120 EUR


Në fillim