Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Telefona celular në shitje - Të ri dhe të përdorur në gjithë Kosovën

Acer , 345
Acer , 6
Cube , 1
Alcatel , 289
Apple , 1
Apple , 7
Apple , 279
Microsoft , 3
Amoi , 18
Asus , 2
ASUS , 3
LG , 1
Nintendo , 4
Apple (Iphone) , 47823
Dell , 2
Dell , 2
Asus , 143
Philips , 1
AT&T , 58
Lenovo , 2
Lenovo , 37
Benefon , 15
Toshiba , 1
Audi , 1
BenQ , 23
Bird , 2
Piaggio , 2
BlackBerry , 362
Samsung , 188
Sony , 1
Chea , 1
Sony , 1
Dell , 39
Ericsson , 23
Eten , 1
Gigabyte , 1
Google , 60
HP , 66
HTC , 1278
Huawei , 2126
i-mate , 6
i-mobile , 40
iNQ , 1
Lenovo , 286
LG , 973
Maxon , 7
Mobile , 153
Modu , 2
Motorola , 160
Nokia , 1852
O2 , 8
Palm , 5
Panasonic , 16
Pantech , 3
Philips , 10
Sagem , 8
Samsung , 30262
Siemens , 1
Sony , 1387
T-Mobile , 12
Telit , 1
Toshiba , 5
Vertu , 36
VK Mobile , 25
Vodafone , 30
WND , 3
ZTE , 161

Kërko telefona në shitje në MerrJep.com dhe gjeni telefona mobil të ri dhe të përdorur nga markat më të njohura në gjithë Kosovën.


Në këtë kategori ju mund të gjeni shpallje për telefona në shitje të markave iPhone, Samsung, HTC, Huawei, Nokia, LG dhe shumë të marka tjera. Mos kërko më shumë blej telefona celular me çmimet më të volitshme në treg vetëm në MerrJep.com

Sot 21:40 Telefona celular , Prizren

iPhone 6s Plus 16GB

30 EUR Price Reduced

Online
Sot 21:40 Telefona celular , Prizren

Realme C11 32GB

40 EUR Price Reduced

Online
Sot 21:35 Telefona celular , Prishtinë

iPhone 11 Pro Max Si i Ri

400 EUR

Sot 21:29 Telefona celular , Gjakovë

iPhone XR 64GB ����

235 EUR

Sot 21:29 Telefona celular , Prishtinë

urgent shes bicikell edhe frigorifer montus

59 EUR

Sot 21:27 Telefona celular , Gjakovë

Galaxy A02 32GB

89 EUR Price Reduced

Sot 21:24 Telefona celular , Mitrovicë

urgent shes frigorifer

135 EUR

Sot 21:22 Telefona celular , Fushë Kosovë

��++Per_POTENCË++

Jeni duke kërkuar të bleni telefon të ri apo të përdorur? Platforma MerrJep.com, iu mundëson të bleni telefona të ri apo të përdorur të markave të ndryshme nga komoditeti i shtëpisë suaj në gjithë Kosovën.


Telefona të ri dhe të përdorur në shitje


Të gjitha llojet e telefonave mobil në një vend. Gjej telefona celular të ri dhe të përdorur të të gjitha llojeve dhe markave të telefonave me ofertat dhe çmimet më të volitshme në treg.


duke filluar nga modele të ndryshme të iPhone si iPhone 8, iPhone 8 plus, iPhone X, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max dhe Samsung si Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S9 dhe modele tjera të telefonave HTC, Huawei, Nokia, LG dhe shumë tjerë me çmimet më të volitshme në treg.


Blej telefona te ri dhe të përdorur


Blej telefona celular të ri dhe të përdorur në tregun më të madh për tregti online në Kosovë. Shiko shpalljet për shitje dhe blerje të telefonave mobil dhe zgjedh modelin ideale për ju në mesin e 74.065 shpalljeve për telefona celular në MerrJep.com.


Gjeni ofertat më të mira për telefona të markave Apple, Samsung, HTC, Huawei, Nokia, LG, Sony, Blackberry me modele të ndryshme të telefonave dhe blej telefonin që iu përshtatet më së shumti nevojave tuaja.


Shit telefona të ri apo të përdorur në MerrJep.com


Keni telefona mobil të ri apo të përdorur për të shitur? Nëse po, MerrJep.com iu ofron mundësinë për të regjistruar shpallje falas për telefonin që dëshironi të shisni duke e ekspozuar atë në mesin e mijëra blerësve potencial.


E gjitha çfarë duhet për të pasur një shitje të suksesshme në MerrJep.com është të plotësoni formularin për regjistrim me të gjitha detajet e telefonit celular si dhe të ngarkoni fotografi të telefonit për të transmetuar gjendjen reale të paisjes tek blerësi potencial.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione