Mini bager | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

10 Tet 22:25 ,

mini bager

4 700 EUR Price ReducedNë fillim