Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Jawa Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Jawa | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Mar 02:56 Chopper/Coustom  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Jawa 350 TS

2 290 EUR

19 Jan 23:49 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shitet kros

1 EUR

10 Qer 19:42 Sportiv  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Hhhhhhhhjj

350 EUR

20 Maj 14:21 Skuter  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes motorrin

3 500 EUR

Viti: 2013
13 Sht 19:52 Kros/Enduro  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Honda Kros

500 EUR

Viti: 2000
09 Gush 09:16 Terren/Offroad  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Vushtrri

shitet biciklet

160 EUR

Viti: 2016
09 Gush 09:08 Terren/Offroad  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Skenderaj

shitet biciklet

160 EUR

Viti: 2014
01 Maj 21:27 Kros/Enduro  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

SHITET MINI CROSS

50 EUR

Viti: 2020
24 Pri 07:57 Skuter  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Shitet motorri

320 EUR

Viti: 2005
14 Jan 17:04 Chopper/Coustom  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

PJES PER MOTOR JAWA 350 CC

1 EUR

Viti: 1993
24 Mar 14:58 Chopper/Coustom  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Shes matorrin jbw

500 EUR

Viti: 2003
26 Korr 11:50 Kros/Enduro  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Motorr java

300 EUR

Viti: 1998
18 Qer 22:03 Chopper/Coustom  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Jawa

Viti: 1998
31 Maj 21:09 Të tjera  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

shitet motorrat boj edhe ndrrim

480 EUR

Viti: 2007
29 Maj 21:26 Skuter  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Dardanë

Uuu shitttt

150 EUR

Viti: 1985
02 Jan 18:34 Chopper/Coustom  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

JAWA 350 twin sport

999 EUR

Viti: 1990
10 Maj 19:10 Të tjera  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

JAWA 350cc

750 EUR

Viti: 1990
05 Maj 16:44 Sportiv  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Shitet Bicikleta E Po sa Ardhur Nga Gjermania

Viti: 2007
04 Maj 22:22 Chopper/Coustom  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

JAWA 350cc

750 EUR

Viti: 1990
12 Pri 16:30 Chopper/Coustom  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

JAWA 350TS

1 099 EUR

Viti: 1990
06 Pri 19:08 Chopper/Coustom  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Dragash

JAWA 350TS KAO NOVAA

1 090 EUR

Viti: 1990
01 Shk 19:58 Sportiv  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

blej motorr jawa

1 111 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
01 Shk 19:31 Sportiv  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

blej motorr jawa

10 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
31 Korr 13:51 Skuter  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shes motorin jama ha pa dogan

1 300 EUR

Viti: 1993
14 Korr 10:33 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Skuter Jamar

400 EUR

Viti: 2007
13 Korr 15:40 Touring  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Jawa

450 EUR

Viti: 1998
13 Korr 15:39 Touring  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Jawa

450 EUR

Viti: 1998
06 Korr 15:17 Touring  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Jawa

450 EUR

Viti: 1998
28 Maj 11:18 Skuter  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Skuter

Viti: 2001
21 Maj 16:37 Skuter  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Motorr

100 EUR

Viti: 2001
21 Pri 10:22 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Shitet pitbull(femer) bej ndrrim me Skuter

70 EUR Price Reduced

Viti: 2008
23 Mar 14:58 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Therandë

Shitet bicikla

380 EUR

Viti: 2016
26 Jan 13:13 Sportiv  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shes motorrin 700€

700 EUR

Viti: 2002
25 Jan 18:03 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

SH OSE NDRROJ COPPERIN URGJENTES

1 299 EUR

Viti: 2006
15 Jan 21:35 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Jawa 350cc viti 1967

1 EUR Price Reduced

Viti: Më të vjetër se 80-tat
14 Nën 18:17 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

SHES OSE ndrroj Motorrin

1 280 EUR

Viti: 2005
13 Nën 14:16 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Java 350cc viti 1970

450 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
13 Korr 13:27 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Skuter

850 EUR

Viti: 2008
08 Qer 19:28 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Shes bmx

150 EUR

Viti: 2016
13 Pri 22:31 Kros/Enduro  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Java 350cc

Viti: 1992
17 Jan 16:57 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

shes dhe ndrroj grand skuterin 250cc

900 EUR

Viti: 2003
31 Tet 20:28 Kros/Enduro  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

Jawa 350cc

100 EUR

Viti: 1993
16 Tet 17:38 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Klinë

JAWA 350CC

100 EUR

Viti: 1993
05 Sht 16:47 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Skuter 150cc

620 EUR

Viti: 2007
14 Gush 11:33 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Jawa  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Kros 350cc

Viti: 2001

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Jawa | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione