Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki | Z

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki Z | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Korr 13:57 Sportiv , Rahovec

Kawasaki

700 EUR

Viti: 1993
08 Qer 03:29 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Kawasaki Z1000 ELEKTRIK

3 500 EUR

Viti: 2021
17 Maj 23:22 Sportiv , Viti

Motor Sport

1 EUR

Viti: 2018
28 Pri 21:48 Sportiv , Pejë

Shitet Kawasaki Z1000 electric

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2021
25 Pri 10:04 Sportiv , Shtime

kawasaki z1000 pa dogan

6 500 EUR

Viti: 2012
03 Pri 21:46 Sportiv , Shtime

kawasaki z1000 2012 abs

6 500 EUR

19 Sht 12:56 Sportiv , Viti

Kawasaki Z1000cc

Viti: 2018
13 Sht 01:45 Sportiv , Viti

Kawasaki Z1000cc

Viti: 2018
27 Korr 10:41 Sportiv , Ferizaj

Ne gjendje te rregullt

7 900 EUR

Viti: 2016
06 Qer 07:54 Sportiv , Gjilan

kawasaki z1000 ardhur mga zvicrra pa dogan

5 500 EUR

Viti: 2010
23 Pri 00:06 Kros/Enduro , Lipjan

Mini kros

200 EUR

Viti: 2020
27 Korr 14:32 Sportiv , Lipjan

shitet urgjent kawasaki z750 dogan homologim

Viti: 2006
05 Korr 21:18 Kros/Enduro , Fushë Kosovë

Kavasaki zzr

1 EUR

Viti: 2001
05 Korr 21:10 Të tjera , Ferizaj

Motor kavasaki ne gjendje te mir

1 EUR

Viti: 2001
10 Jan 19:23 Sportiv , Ferizaj

Kawasaki Z750S

1 800 EUR

Viti: 2002
07 Tet 21:05 Sportiv , Ferizaj

Kawasaki Z750S

2 000 EUR

Viti: 2002
05 Sht 23:13 Të tjera , Prizren

Kawasaki 750cc

Viti: 2000
23 Gush 02:09 Sportiv , Prizren

Ne Shitje

Viti: 2000
15 Gush 13:55 Sportiv , Therandë

Kawasaki z750 2005

2 100 EUR

Viti: 2005
18 Qer 11:15 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

FLM merrjep, U SHIT. Kawasaki Z750

3 800 EUR

Viti: 2007
02 Qer 23:28 Sportiv , Viti

Kawasaki

Viti: 2012
02 Maj 21:57 Sportiv , Gjilan

Shes apo ndrroj kawasaki z750

Viti: 2004
04 Pri 20:00 Sportiv , Ferizaj

shess ndrroj me naj vetur

650 EUR

Viti: 1986
20 Mar 22:19 Sportiv , Gjilan

Kawasaki

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2016
30 Jan 21:25 Me katër rrota/ATV , Pejë

Shitet Motorri me Kater Rrota 4#4

10 000 EUR

Viti: 2014
15 Dhj 17:42 Sportiv , Prishtinë

Shesim Motoçikleten Kawasaki z1000

5 900 EUR

Viti: 2006
02 Sht 22:40 Sportiv , Prizren

Kawasaki z750

3 500 EUR

Viti: 2008
17 Gush 22:50 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Kawasaki Vulcan 750

3 500 EUR

Viti: 1990
07 Gush 16:03 Sportiv , Prishtinë

Kawassaki

1 100 EUR

Viti: 1990
13 Qer 06:21 Sportiv , Ferizaj

urgjent shitet motorri

2 300 EUR

Viti: 2005
11 Qer 10:38 Sportiv , Prishtinë

KAWASAKI 750 ZC

1 000 EUR

Viti: 2000
19 Maj 12:30 Sportiv , Shtime

Kawasaki

1 800 EUR

Viti: 2002
19 Pri 10:05 Sportiv , Rahovec

Kawasaki z750

Viti: 2008
17 Dhj 23:09 Sportiv , Dardanë

Kawasaki Z-1000

5 900 EUR

Viti: 2004
24 Tet 01:04 Sportiv , Ferizaj

kawasaki 750cc

1 500 EUR

Viti: 2000
13 Tet 16:08 Të tjera , Gjakovë

Kawasaki 1000cc

4 000 EUR

Viti: 2008
26 Korr 21:48 Sportiv , Prishtinë

She's kavassaki z1000

Viti: 2004
18 Qer 14:21 Sportiv , Gjakovë

Kawasaki ne Gjendje shum te rregull

4 500 EUR

Viti: 2001
02 Qer 10:15 Sportiv , Therandë

Kawasaki Z750 S 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
13 Pri 09:08 Sportiv , Gjilan

Shes - Motorrin Naked Bike Kawasaki 750

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
20 Shk 18:48 Sportiv , Ferizaj

Motorr Kawasaki

Viti: 1990
12 Dhj 22:06 Sportiv , Lipjan

Motorr Kawasaki 1300cc

Viti: 2000

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Kawasaki Z | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione