Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Skutera - Të rinj dhe të përdorur të markave të ndryshme në shitje

Adly , 316
Aprillia , 4
Aeon , 127
Aixam , 64
Aprilia , 1089
Peugeot , 2
Arctic Cat , 19
Baotian , 116
Yamaha , 1
Barossa , 28
Bashan , 9
Beeline , 14
Benelli , 44
Piaggio , 1
Beta , 21
Bimota , 77
Blata , 3
BMW , 105
Boom , 3
BRP , 2
BSA , 2
Buell , 2
Cagiva , 10
Can Am , 7
Cectek , 2
CFMOTO , 18
CPI , 84
Daelim , 81
Derbi , 40
Dinli , 1
DKW , 1
Ducati , 23
e-max , 10
emco , 1
E-Ton , 3
Explorer , 27
Gasgas , 3
Generic , 21
Gilera , 323
GOES , 2
Gorilla , 8
Honda , 1024
Husaberg , 6
Husqvarna , 16
Hyosung , 12
Indian , 7
Italjet , 50
Jawa , 6
Jinling , 14
Kawasaki , 43
Keeway , 102
Kimi , 7
Kingway , 4
Knievel , 4
KTM , 18
Kymco , 493
Laverda , 36
Lifan , 44
Linhai , 30
LML , 1
Luxxon , 1
Maico , 6
Malaguti , 233
MBK , 74
Megelli , 9
Motobi , 43
Moto Guzzi , 11
Motowell , 123
MV Agusta , 1
Mz , 21
Norton , 3
NSU , 7
Online , 50
Pegasus , 8
Peugeot , 1040
PGO , 51
Piaggio , 1971
Polaris , 2
Puch , 56
Quadro , 5
Rewaco , 4
Rivero , 21
Sachs , 7
Sherco , 1
Shineray , 9
Simson , 4
Skyteam , 17
SMC , 13
Suzuki , 417
SYM , 395
TGB , 46
TM , 12
Triton , 4
Triumph , 3
Vespa , 328
Yamaha , 2412
Zero , 4
Zhongyu , 8

Skutera të ri dhe të përdorur në shitje. Gjeni skuterë të ri apo të përdorur në mesin e mijëra shpalljeve ditore për shitje të skuterave të ri dhe të përdorur në MerrJep.com.


Shikoni shpalljet për skutera të rinj dhe të përdorur në mesin e 8.309 shpalljeve. Përzgjedhje e madhe e Skuterëve Peugeot, Honda, Kawasaki, Kymco, Suzuki, Aprilia, Suzuki, Piaggio, Vespa e shumë lloje tjera të skuterave në shitje.

Sot 17:24 Shitorja Skuter , Prishtinë

Shitet Vespa LX 125

1 800 EUR

Sot 17:18 Skuter , Drenas

Shitet Atv 125c

770 EUR

Sot 17:14 Skuter , Drenas

Shitet Atv 125c

580 EUR

Sot 17:11 Skuter , Drenas

Shitet Atv 124c

430 EUR

Sot 17:10 Skuter , Drenas

Shitet Atv 125c

980 EUR

Sot 17:07 Skuter , Prishtinë

Yamaha XMAX 300 2021/22

1 EUR Price Reduced

Sot 16:40 Skuter , Prizren

Ne shitje yamaha xq master 125 cc

1 600 EUR

Sot 16:36 Skuter , Ferizaj

shitet

750 EUR

Sot 16:08 Skuter , Pejë

Yamaha X-MAX 250CC

1 750 EUR

Sot 15:12 Skuter , Pejë

BEVERLY 350 ABS/ASR - 2016 - RKS -

Sot 15:08 Skuter , Mitrovicë

Aprila Leonardo 125cc

500 EUR

Sot 14:53 Skuter , Prishtinë

Beverly 500cc

1 600 EUR

Sot 14:41 Skuter , Klinë

Shes benelli

720 EUR

Sot 14:15 Skuter , Besianë

Piaggio Liberty

620 EUR

Sot 14:07 Skuter , Besianë

Piaggio Liberty

650 EUR

Sot 14:07 Skuter , Besianë

Piaggio X8 125cc RKS

1 400 EUR

Sot 13:43 Skuter , Prishtinë

Yamaha Xenter 125i 2018

2 650 EUR

Sot 13:26 Skuter , Prishtinë

Radilic 50 cc

50 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Sot 13:25 Skuter , Dardanë

Skuter Honda

720 EUR

Sot 13:21 Skuter , Ferizaj

Kymco super 8 50 cc

990 EUR

Sot 13:15 Skuter , Vushtrri

Led per Vespa primavera

Sot 13:15 Skuter , Vushtrri

Mbeshtetse per sym

55 EUR

Sot 12:39 Skuter , Prishtinë

Yamaha NMAX 125cc Viti 2021 RKS Gjendje PERFEKTE

3 900 EUR

Sot 12:33 Skuter , Pejë

Yamaha X-Max 250 ccm

1 750 EUR

Sot 11:37 Skuter , Therandë

Piaggio Skiper Per Pjes

250 EUR

Sot 11:37 Skuter , Therandë

Shiten Skuterat

1 080 EUR Price Reduced

Sot 11:24 Skuter , Prishtinë

MUSTANG NAS

700 EUR

Sot 11:09 Skuter , Prishtinë

MUSTANG NAS

1 500 EUR

Sot 11:05 Skuter , Gjilan

shitet

Sot 11:05 Skuter , Mitrovicë

Skuter SYM 125 me dogan viti 2011

Sot 11:05 Skuter , Mitrovicë

Skuter SYM 125 me dogan viti 2009

Sot 10:30 Skuter , Gjakovë

Shes motorr

1 100 EUR

Kërkoni shpallje për skutera të ri dhe të përdorur në MerrJep.com dhe gjeni skutera Peugeout, skutera Honda, skutera Kawasaki, skutera Kymco, skutera Suzuki, skutera Piaggio dhe lloje tjera të skuterave të ri dhe të përdorur në shitje.


Skutera në shitje


Jeni duke kërkuar të bleni skutera? Platforma MerrJep.com iu ofron mundësi të madhje zgjedhjeje për Skuter nga markat më të njohura në botë si Honda, Kawasaki, Suzuki dhe shumë marka tjera.


Shikoni shpalljet për skutera për të cilët ju jeni të interesuar ne mesin e 8.309 shpalljeve për motoçikleta të reja dhe të përdorura të markave Honda, Suzuki, Yamaha, Peugeout dhe shumë të tjera.


Shisni skutera të markave të ndryshme, të ri dhe të përdorur në MerrJep.com


Shitja e gjërave të reja dhe të përdorura nuk ka qenë kurrë më e lehtë.


Keni skutera për të shitur? Eja në tregun më të madh për tregti online.


Shisni skuterë shpejt, lehtë dhe sigurt në MerrJep.com. Plotësoni të gjitha të dhënat për skuterin që dëshironi të shisni dhe tërhiqni blerësit potencial për shpalljen tuaj.

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione