Yamaha xmax | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Motoçikleta (mbi 50cc) | Skuter

Yamaha , 32
Gilera , 1
Vespa , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Yamaha xmax , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Yamaha xmax Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:54 ,

Yamaha T Max 500cc

2 100 EUR

Viti: 2004
26 Shk 13:04 ,

Yamaha Xmax 125 injeksion

1 700 EUR

Viti: 2008
23 Shk 19:26 ,

Yamaha Xmax 125cc

1 650 EUR

Viti: 2006
22 Shk 19:43 ,

Gilera Nexus 250 cc

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 2008
19 Shk 22:30 ,

YAMAHA X-city 2009

1 890 EUR

Viti: 2009
01 Shk 01:55 ,

Xmax 2010

1 950 EUR

Viti: 2010
21 Jan 10:21 ,

Yamaha x max mbulesë këmbësh

69 EUR

Viti: 2015
03 Jan 02:27 ,

Yamaha xmax 2010

2 000 EUR

Viti: 2010
26 Dhj 15:21 ,

Shes

1 700 EUR

Viti: 2006
26 Dhj 15:12 ,

shes

1 900 EUR

Viti: 2006
05 Tet 12:34 ,

Yamaha xmax 250cc

1 500 EUR

Viti: 2005
04 Tet 01:05 ,

shes yamaha xmax 250 abs

3 100 EUR

Viti: 2012
01 Tet 22:44 ,

Shitet Xmax

Viti: 2015
27 Gush 12:52 ,

Xmax Yamaha

1 500 EUR

Viti: 2008
29 Korr 17:43 ,

yamaha xmax 250cc

1 500 EUR

Viti: 2009
19 Korr 19:19 ,

Yamaha x-max 250 cc 2007

1 480 EUR

Viti: 2007
15 Korr 19:26 ,

yamaha xmax 250

1 999 EUR

Viti: 2009
07 Korr 13:30 ,

Yamaha xmax 250

1 450 EUR

Viti: 2006
08 Qer 01:04 ,

Yamaha X Max 125cc

1 850 EUR

Viti: 2006
05 Qer 16:23 ,

Yamha xmax

2 350 EUR

Viti: 2008
29 Maj 20:59 ,

Yamaha Xmax 250cc

2 000 EUR

Viti: 2007
28 Jan 08:35 ,

Yamaha Xmax 250 cc

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2006
27 Gush 01:20 ,

Grandskuter GOES 125cc 2017

2 700 EUR

Viti: 2017
11 Qer 21:21 ,

Yamaha Xmax

Viti: 2008
27 Qer 11:30 ,

Yamaha Xmax

5 000 EUR

Viti: 2014
28 Maj 18:17 ,

Shes Yamaha Xmax Urgjent

2 000 EUR

Viti: 2008
28 Maj 18:17 ,

Shes Yamaha Xmax 01-RKS

2 000 EUR

Viti: 2008
25 Maj 16:02 ,

Super Skuteri YAMAHA!!

2 300 EUR

Viti: 2009
23 Pri 19:58 ,

Yamaha Xmax 250cc

2 200 EUR

Viti: 2006
17 Gush 14:21 ,

Motorin

4 500 EUR

Viti: 2014

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Yamaha xmax | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim