Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | R6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha R6 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Shk 21:30 Sportiv , Skenderaj

Yamaha r6

22 EUR

10 Dhj 09:25 Skuter , Gjilan

Shitet

2 600 EUR

17 Nën 00:28 Sportiv , Prishtinë

Yamaha r6

3 600 EUR

29 Tet 00:27 Sportiv , Mitrovicë

Yamaha R6

Viti: 2017
11 Tet 00:51 Sportiv , Ferizaj

yamaha r6

1 950 EUR

Viti: 2021
03 Tet 23:51 Sportiv , Ferizaj

yamaha r6

2 150 EUR

Viti: 2021
03 Tet 23:41 Sportiv , Ferizaj

yamaha r6

2 150 EUR

Viti: 2021
14 Sht 22:14 Sportiv , Ferizaj

Shitet Yamaha R6 13.09.2022

Viti: 2007
14 Sht 22:14 Sportiv , Ferizaj

Shitet Yamaha R6

Viti: 2007
25 Gush 18:48 Sportiv , Pejë

Yamaha YZF R6

Viti: 2007
17 Gush 11:43 Sportiv , Prishtinë

Yamaha R6 - 048 333 332

4 000 EUR

Viti: 2007
08 Gush 18:29 Sportiv , Gjilan

Yamaha R6

2 650 EUR

Viti: 2002
30 Korr 16:52 Sportiv , Ferizaj

Shitet prej endrit

Viti: 2007
28 Korr 19:03 Sportiv , Ferizaj

Shitet R6 28.07.2022

Viti: 2007
25 Korr 16:28 Sportiv , Prishtinë

Yamaha R6

4 799 EUR

Viti: 2007
19 Korr 18:44 Sportiv , Burim

Yamaha R6 | I Shitur

2 300 EUR

Viti: 2001
17 Korr 23:56 Skuter , Prishtinë

Yamaha 250cc

1 100 EUR

Viti: 2016
12 Korr 23:07 Sportiv , Prishtinë

Yamaha R6

4 500 EUR

Viti: 2007
26 Qer 09:59 Sportiv , Prishtinë

Yamaha r6

Viti: 2000
13 Qer 15:24 Sportiv , Mitrovicë

Shitet Yamaha R6

4 600 EUR Price Reduced

Viti: 2006
27 Maj 20:51 Sportiv , Prishtinë

Yamaha r6

5 300 EUR

Viti: 2008
26 Maj 22:29 Sportiv , Prizren

R6 yzf

5 300 EUR

Viti: 2012
22 Maj 01:21 Sportiv , Prishtinë

Shitet Motori i Aksidentuar

1 EUR

Viti: 2000
07 Maj 19:54 Sportiv , Prizren

R6 yzf

5 300 EUR

Viti: 2012
23 Shk 13:46 Sportiv , Lipjan

Yamaha R6

2 500 EUR

Viti: 2000
21 Shk 18:00 Sportiv , Fushë Kosovë

Shitet urgjent R6

1 EUR

Viti: 2004
13 Shk 18:08 Sportiv , Gjilan

Tesha per motorr sport

150 EUR

Viti: 2021
02 Jan 20:06 Sportiv , Prishtinë

MOTOR

1 EUR

Viti: 2000
01 Nën 18:34 Sportiv , Malishevë

Yamaha r6

2 000 EUR

Viti: 2002
18 Tet 22:05 Sportiv , Malishevë

Shitet Yamaha 600cc

Viti: 2002
25 Sht 13:23 Sportiv , Gjilan

Yamaha r6 Ndrrim me kros

15 EUR

Viti: 2002
23 Sht 19:38 Sportiv , Gjilan

Yamaha r6 Ndrrim me kros

15 EUR

Viti: 2002
22 Sht 19:36 Sportiv , Gjilan

Yamaha r6

15 EUR

Viti: 2002
18 Sht 00:08 Sportiv , Lipjan

Yamaha R6

2 450 EUR

Viti: 2000
23 Gush 10:25 Sportiv , Prishtinë

Yamaha

1 EUR

Viti: 2002
04 Gush 10:31 Sportiv , Pejë

Nevzat

3 280 EUR

Viti: 2006
02 Gush 00:26 Sportiv , Gjilan

U shit

6 000 EUR

Viti: 2012
29 Korr 15:36 Sportiv , Besianë

Shitet Yamaha R6 600cc

Viti: 2007
19 Korr 23:31 Sportiv , Prizren

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2012
11 Korr 13:34 Sportiv , Ferizaj

Shes Motorr Sportiv Yamaha R6 Ndrrim mundshum

3 666 EUR

Viti: 2007
08 Korr 14:54 Sportiv , Lipjan

Shes yamaha R6

Viti: 2002
27 Maj 16:43 Sportiv , Pejë

Yamaha R6 RJ15

6 300 EUR

Viti: 2009
27 Maj 11:41 Sportiv , Pejë

Shitet Yamaha R6 gjende Perfekte

6 200 EUR

Viti: 2009
26 Maj 19:16 Sportiv , Prishtinë

Yamaha r6

2 400 EUR

Viti: 2002
14 Pri 23:19 Sportiv , Ferizaj

YamahaR6 viti 2009

5 200 EUR

Viti: 2010
05 Pri 00:37 Sportiv , Pejë

yamaha r6 2006 20mi rotollime

4 700 EUR

Viti: 2006
16 Mar 00:15 Sportiv , Gjilan

Yamaha R6

Viti: 2001
02 Mar 08:39 Sportiv , Pejë

Shitet yamaha yzf r6

6 500 EUR

04 Dhj 22:56 Sportiv , Gjilan

Yamaha R6

2 500 EUR

Viti: 2000
23 Nën 11:49 Sportiv , Prizren

yama 600

1 899 EUR

Viti: 2020

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha R6 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione