Kawasaki | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Kawasaki , 800
Yamaha , 16
Honda , 6
Suzuki , 6
Aprilia , 5
Piaggio , 3
Adly , 2
Ducati , 2
Gasgas , 2
Gilera , 2
Mz , 2
Peugeot , 2
Barossa , 1
BMW , 1
CPI , 1
Indian , 1
Italjet , 1
Jinling , 1
Kingway , 1
KTM , 1
Laverda , 1
Linhai , 1
Malaguti , 1
Vespa , 1
Dje 18:03 ,

Kawasaki zx6r

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Dje 08:39 ,

YAMAHA X-city 2009

1 890 EUR

Viti: 2009
30 Nën 20:47 ,

Kawasaki ZZR 500

Viti: 1992
30 Nën 14:33 ,

Kros Kawasaki fullcros 250cc 4T

2 500 EUR

Viti: 2013
30 Nën 13:40 ,

Shitet motorri

2 000 EUR

Viti: 2005
29 Nën 18:22 ,

Kawasaki 600cc shitet

750 EUR Price Reduced

Viti: 1998
28 Nën 20:53 ,

Kawasaki Ninha ZX10-R 2008

4 100 EUR

Viti: 2008
25 Nën 21:51 ,

kawasaki zx10r

1 111 111 111 EUR

Viti: 2014
24 Nën 13:23 ,

Kawasaki 650cc

1 300 EUR

Viti: 2002
21 Nën 09:40 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2002
19 Nën 19:02 ,

Kawasaki ER-5

2 450 EUR

Viti: 2002
18 Nën 22:23 ,

Kawasaki KX 250

1 350 EUR

Viti: 2002
18 Nën 16:39 ,

Yamaha Yzf 750 R

Viti: 1997
18 Nën 12:06 ,

Kawasaki Kxf 450

3 250 EUR

Viti: 2011
17 Nën 16:35 ,

Kros kawasaki

600 EUR

Viti: 2003
15 Nën 17:35 ,

Kawasaki kmx

700 EUR

Viti: 1987
14 Nën 19:00 ,

Shitet kawasaki zr7(s)

2 500 EUR

Viti: 2002
06 Nën 12:34 ,

DUCATI MONSTER 900 SIE

2 500 EUR

Viti: 2000
05 Nën 21:48 ,

KasawakiGPZ600

850 EUR

Viti: 1995
02 Nën 17:49 ,

kawasaki

2 200 EUR

Viti: 2004
02 Nën 15:34 ,

Kawasaki kmx 125cc

1 450 EUR

Viti: 1988
01 Nën 19:24 ,

Kawasaki për MARAK extra rujtë 600cc

2 000 EUR

Viti: 2015
29 Tet 17:43 ,

Shitet Kawasaki

1 500 EUR

Viti: 2002
28 Tet 21:47 ,

Kawasaki

600 EUR Price Reduced

Viti: 1992
26 Tet 09:33 ,

Kawasaki 500cc

1 EUR

Viti: 1999
23 Tet 14:29 ,

Kawasaki ZX 600

2 900 EUR

Viti: 2004
21 Tet 22:22 ,

Suzuki

Viti: 2007
19 Tet 20:26 ,

shitet motorri kawasaki 1100cc

2 200 EUR

Viti: 1993
18 Tet 14:34 ,

Chopper Custom

1 700 EUR

Viti: 2002
15 Tet 18:40 ,

Kawasaki

2 500 EUR

Viti: 2002
14 Tet 21:01 ,

Shitet Kawasaki zr7(s)

3 000 EUR

Viti: 2002


Në fillim