Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha | YZF

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha YZF | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Mar 23:06 Kros/Enduro , Burim

Yamaha 200cc

1 400 EUR

28 Shk 23:49 Kros/Enduro , Burim

Yamaha

1 400 EUR

15 Shk 13:57 Touring , Pejë

Yamaha Old Timer ndrrim

03 Dhj 21:56 Kros/Enduro , Gjakovë

Yamaha 2007

1 300 EUR

10 Pri 17:20 Kros/Enduro , Viti

shitet krosi 250cc

1 800 EUR

Viti: 2003
30 Mar 14:57 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjakovë

Shitet

5 600 EUR

Viti: 2018
25 Mar 10:16 Kros/Enduro , Pejë

Krosi yamaha 250cc 2T

1 250 EUR

Viti: 2003
18 Sht 21:07 Kros/Enduro , Prizren

shes

1 EUR

Viti: 2005
20 Gush 13:38 Kros/Enduro , Gjakovë

Shitet crossi 250cc yzf

1 300 EUR

Viti: 2005
27 Maj 11:14 Kros/Enduro , Mitrovicë

Yamaha yzf 250cc

2 300 EUR

Viti: 2008
10 Maj 10:00 Sportiv , Therandë

Yamaha R1 streetfighter

Viti: 2002
06 Maj 21:49 Kros/Enduro , Gjilan

Shitet Motorri

3 200 EUR

Viti: 2014
13 Pri 19:28 Kros/Enduro , Mitrovicë

Yamaha yz450f

Viti: 2008
08 Jan 18:48 Kros/Enduro , Skenderaj

Cross

Viti: 2009
02 Dhj 10:05 Kros/Enduro , Prishtinë

Shitet krosi Yamaha yzf 250

1 800 EUR

Viti: 2007
12 Tet 21:13 Sportiv , Gjilan

Yamaha yzf-600

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1997
07 Qer 19:14 Kros/Enduro , Prizren

Yamaha yzf 450 full

Viti: 2008
17 Mar 19:45 Sportiv , Lipjan

Yamaha R125cc

2 200 EUR

Viti: 2008
15 Tet 16:14 Motoçikleta (mbi 50cc) , Shtërpcë

Shitet krosi YAMAHA

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2016
22 Gush 12:09 Sportiv , Prizren

Helmet SHARK S7000

150 EUR

Viti: 2019
05 Gush 22:18 Kros/Enduro , Pejë

Shitet yamaha 250cc fullcross ne gjendje perfekt

2 300 EUR

Viti: 2009
14 Korr 23:21 Sportiv , Gjilan

motorr

Viti: 1999
29 Pri 20:10 Sportiv , Prishtinë

Shitet motorri motor sport sportak

1 299 EUR

Viti: 1999
22 Shk 16:52 Kros/Enduro , Prishtinë

Yamaha YZ 450F

1 EUR

Viti: 2008
19 Shk 23:19 Sportiv , Ferizaj

shes matorrin

Viti: 1999
28 Nën 20:07 Kros/Enduro , Gjilan

yamaha yz250f

3 690 EUR

Viti: 2014
17 Nën 00:26 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

yamaha 450 cc

2 900 EUR

Viti: 2008
23 Sht 23:22 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Yamaha 450 cc

2 900 EUR

Viti: 2008
07 Qer 19:50 Motoçikleta (mbi 50cc) , Ferizaj

Shes matorrin 600cc

Viti: 2000
01 Shk 09:39 Chopper/Coustom , Mitrovicë

Shitet

250 EUR

Viti: 1994
24 Jan 15:41 Sportiv , Prishtinë

Yamaha YZF R125A1

6 450 EUR

Viti: 2016
19 Jan 18:48 Kros/Enduro , Prizren

Yamaha 450cc

1 800 EUR

Viti: 2008
24 Dhj 01:54 Kros/Enduro , Dragash

Shitet full kros

Viti: 2005
12 Nën 01:09 Kros/Enduro , Dragash

Yhamaha yz450f

Viti: 2005
07 Nën 13:55 Kros/Enduro , Mitrovicë

Yamaha full kros

Viti: 2009
27 Tet 13:25 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

motor

2 600 EUR

Viti: 2009
13 Tet 22:38 Kros/Enduro , Deçan

Yamaha YZ 450f

3 200 EUR

Viti: 2009
22 Gush 19:02 Kros/Enduro , Therandë

Shitet Yamaha yz450f

2 800 EUR

Viti: 2009
27 Qer 18:06 Kros/Enduro , Mitrovicë

Yamaha YZ450F

Viti: 2008
13 Maj 12:49 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prishtinë

Yamaha Enduro Wr450F Elektrostarter (anllaser)

2 400 EUR

Viti: 2005
13 Maj 08:45 Motoçikleta (mbi 50cc) , Mitrovicë

Shes

Viti: 2008
07 Pri 23:53 Kros/Enduro , Gjakovë

Yamaha yz450f

2 200 EUR

Viti: 2008
19 Jan 20:02 Kros/Enduro , Gjakovë

yamaha yz450f

2 300 EUR

Viti: 2004
24 Sht 22:34 Motoçikleta (mbi 50cc) , Besianë

Yamaha 750 cc

999 EUR Price Reduced

Viti: 1998
20 Sht 10:26 Kros/Enduro , Therandë

Yamaha yz450f -09

Viti: 2009
27 Gush 20:21 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Yamaha 450

Viti: 2013
06 Qer 21:52 Kros/Enduro , Deçan

YZ450F

40 EUR

Viti: 2006
28 Maj 23:04 Kros/Enduro , Gjilan

Yamaha

Viti: 2002

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Yamaha YZF | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione