t max | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 18
Gilera , 2
Aprilia , 1
Ducati , 1
Honda , 1
Kymco , 1
PGO , 1
Piaggio , 1
Vespa , 1
Dje 21:14 ,

YAMAHA X-city 2009

1 890 EUR

Viti: 2009
22 Nën 11:46 ,

skuter yamaha t max 500 cc

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
06 Nën 12:34 ,

DUCATI MONSTER 900 SIE

2 500 EUR

Viti: 2000
22 Tet 08:33 ,

Radilic 50 cc

50 EUR Price Reduced

Viti: 2000
13 Tet 23:17 ,

Shes zingjirin per motora

100 EUR

Viti: 2014
02 Gush 21:40 ,

Yamaha X-Max 125 - Urgjent

1 750 EUR

Viti: 2006
21 Korr 16:06 ,

Gilera runner 125cc 4T VX

1 190 EUR

Viti: 2011
07 Sht 09:50 ,

Shitet R350

2 800 EUR

Viti: 2019
07 Sht 09:49 ,

Shitet R350

2 800 EUR

Viti: 2019
26 Dhj 13:57 ,

Motorr Yamaha t-max

6 000 EUR

Viti: 2011
14 Tet 15:37 ,

Motorr Yamaha t-max 500cc

5 000 EUR

Viti: 2006
17 Gush 12:24 ,

Kros 125cc 4 taksh

600 EUR

Viti: 2018
30 Korr 13:39 ,

Motorr t-max

7 500 EUR

Viti: 2014
30 Sht 16:03 ,

YAMAHA X MAX 250 I

1 500 EUR

Viti: 2007

  • t max në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • t max në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • T max në kategorinë All Category

Në fillim