t max | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Yamaha , 21
Gilera , 2
Aprilia , 1
Kymco , 1
PGO , 1
Piaggio , 1
Vespa , 1
Dje 22:40 ,

Yamaha T Max 500

2 650 EUR Price Reduced

Viti: 2004
11 Gush 09:11 ,

YAMAHA X-city 2009

1 890 EUR

Viti: 2009
02 Gush 21:40 ,

Yamaha X-Max 125 - Urgjent

1 750 EUR

Viti: 2006
26 Korr 13:25 ,

Radilic 50 cc

50 EUR Price Reduced

Viti: 2000
26 Korr 13:23 ,

Shes zingjirin per motora

100 EUR

Viti: 2014
21 Korr 16:06 ,

Gilera runner 125cc 4T VX

1 190 EUR

Viti: 2011
07 Sht 09:50 ,

Shitet R350

2 800 EUR

Viti: 2019
07 Sht 09:49 ,

Shitet R350

2 800 EUR

Viti: 2019
26 Dhj 13:57 ,

Motorr Yamaha t-max

6 000 EUR

Viti: 2011
14 Tet 15:37 ,

Motorr Yamaha t-max 500cc

5 000 EUR

Viti: 2006
17 Gush 12:24 ,

Kros 125cc 4 taksh

600 EUR

Viti: 2018
30 Korr 13:39 ,

Motorr t-max

7 500 EUR

Viti: 2014
30 Sht 16:03 ,

YAMAHA X MAX 250 I

1 500 EUR

Viti: 2007

Në fillim