Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Motorra | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc)

Honda , 17
Yamaha , 14
Suzuki , 11
Aprilia , 9
Kawasaki , 9
Piaggio , 8
Adly , 7
BMW , 6
KTM , 6
Ducati , 3
Peugeot , 3
Aixam , 2
Gilera , 2
Kymco , 2
SYM , 2
Vespa , 2
CFMOTO , 1
Daelim , 1
Derbi , 1
Explorer , 1
Rivero , 1
Sachs , 1
Zero , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motorra,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Motorra Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Gush 14:51 ,

Piagio skiper 125

600 EUR

Viti: 1997
06 Gush 11:09 ,

Pjes Te Ndryshme Per Skutera

50 EUR

Viti: 2016
28 Korr 12:22 ,

Motorra Spacce

400 EUR

Viti: 2000
15 Maj 17:07 ,

Shitet X Max 250i 2008

1 800 EUR

Viti: 2008
28 Pri 21:36 ,

Batari per motorra aksion 12v

8 EUR

Viti: 2019
18 Jan 00:37 ,

Shes 2 motorra

650 EUR

Viti: 2008
06 Jan 18:33 ,

Helmet Vepsa Xmax piaggio

80 EUR

Viti: 2017
20 Tet 21:52 ,

Shes 3 motorra

Viti: 2021
29 Sht 20:21 ,

Shiten 2 motorra

950 EUR

Viti: 2021
14 Sht 15:48 ,

Blej skutera motorra me defekt

1 EUR

Viti: 1982
08 Gush 02:24 ,

Kros

5 EUR

Viti: 1988
05 Gush 13:39 ,

Shlem per Motorra

200 EUR

Viti: 2020
25 Korr 17:36 ,

3x motorra 650

3 200 EUR

Viti: 2000
02 Korr 19:02 ,

Suzuki bandit perfekt

2 850 EUR

Viti: 2005
28 Qer 01:01 ,

shiten pjest per motorra

Viti: 2008
28 Maj 18:06 ,

Pjes per motorra

Viti: 2002
03 Maj 21:41 ,

4 motorra

Viti: 2020
03 Maj 17:52 ,

Motorra

Viti: 2004
02 Maj 14:01 ,

4 motorra

2 500 EUR

Viti: 2020
08 Pri 05:35 ,

Motorra per dyer049681559

1 EUR

Viti: 2020
07 Pri 22:38 ,

Motorra per dyer049681559

1 EUR

Viti: 2020

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motorra | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione