Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

gjip - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Burim

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gjip , kategori , ose vendndodhje Burim , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj gjip Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Burim ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Pri 20:44 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Burim

Goma për xhip _ 255/70/16

14 Pri 20:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Burim

VW ARTEON 2.0TDI ELEGANCE

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Korr 12:37 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Burim

Renault clio rks 1 vit fiks

1 600 EUR

15 Qer 02:26 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Burim

Maska chrom per gjip

110 EUR

22 Maj 08:48 Vetura  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Burim

Gjip

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 22:57 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Burim

Shes 4 goma te reja me bandash

160 EUR

18 Jan 14:31 Vetura  ·  Nissan  ·  Terrano  ·  Burim

Nissan terrano 1

2 650 EUR

07 Jan 23:16 Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Burim

Shitet ndrrohet

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 22:58 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Burim

Reno Clio IV 1.5dci 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 23:50 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  139  ·  Burim

Shitet ose mundesi ndrrimi me gjip

16 Shk 15:45 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Burim

renault

2 700 EUR

05 Shk 19:43 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Burim

Renault

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 10:09 Vetura  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Burim

Nissan Navara gjip

7 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 05:02 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Burim

Shes gjip santafee

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 05:02 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Burim

Shes gjip santafee

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Nën 07:22 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Burim

Shes gjip santafee

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 21:36 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Burim

Shes gjip santafee

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 19:49 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Burim

Airbag SRS Për Mercedes Benz W210

45 EUR

20 Sht 16:58 Vetura  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Burim

Gjip kia

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Gush 22:30 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Burim

Shes dy mloja per gjip

19 Qer 10:15 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Burim

Goma per gjip 18 inch

100 EUR

01 Qer 00:21 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Burim

Audi a6 2.5

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
18 Maj 22:43 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Burim

shitet ndrrohet

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 19:37 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kros/Enduro  ·  Husqvarna  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Husqvarana 450

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
02 Pri 02:49 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Burim

Shes Goma per gjip

1 EUR

07 Mar 16:24 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Burim

Shitet per gjip

27 Shk 12:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Burim

Fellne

500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Jan 21:31 Vetura  ·  Isuzu  ·  Trooper  ·  Burim

Shiten bandasht

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 15:05 Vetura  ·  Jeep  ·  Wrangler  ·  Burim

Shiten gumat per gjip

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 10:14 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Burim

Gumat per gjip

21 Nën 20:12 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Burim

Turbina

16 Nën 11:09 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Burim

Gjip

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Tet 20:16 Vetura  ·  Opel  ·  Frontera  ·  Burim

Guma per gjip 255/75/r15

230 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 08:08 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Model tjetër  ·  Burim

Shes gjipin

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Sht 21:55 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Burim

Ford transit

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Gush 11:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Burim

Polo 1.2tdi

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Korr 20:08 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Burim

Nshitje peugeot 1.2 manual 2015 ne gjendje perfekt

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Korr 19:55 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Burim

Shes Peugeot 308 1.2 Full Opsion

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Qer 08:42 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Burim

Guma

27 Maj 16:50 Vetura  ·  Nissan  ·  Terrano  ·  Burim

Gjip Nissan terano

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 20:11 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Burim

tata

25 Pri 15:57 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Burim

BMW 530

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 19:27 Vetura  ·  Daihatsu  ·  Model tjetër  ·  Burim

Istog

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 16:13 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Makina lidhëse  ·  Burim

Welger rp200

24 Shk 21:47 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Burim

Shes dy mloja per gjip

10 Shk 23:16 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Burim

Badash16 gjip

220 EUR

17 Jan 19:15 Vetura  ·  Hyundai  ·  H-1  ·  Burim

Hyundai H-1

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj gjip | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Burim juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Gjip gjip 4x4 gjip Gjipa Gjip gjip Gjip Gjip gjip Gjipa

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione