Gjipa | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Nissan , 10
Jeep , 8
Opel , 5
Toyota , 5
BMW , 4
Ford , 4
Acura , 3
Audi , 3
Suzuki , 3
Kia , 2
Artega , 1
Cadillac , 1
Chevrolet , 1
Hyundai , 1
Infiniti , 1
Renault , 1
Seat , 1
Ssangyong , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gjipa,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gjipa Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:34
Linku:
,

Pjesë dhe Servis për GJIPA

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 19:48 ,

shitet ndrrohet vp 2000 clim rks

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:47 ,

Ndrrim me 1 ose 2 vetura te ksaj vlere

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:46 ,

E220 cdi rķs klim vp 99 manual shitet ndrrohet

1 990 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:44 ,

PJESE PER GRAND VITARA 2.0 -2001-2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:43 ,

PJESE PËR NISAN X TRAEL 2.0 -2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:40 ,

Jeep cherokee 2.8 -2006 Pjese

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:39 ,

Pjese per GRAND CHEROKEE 3.0 DISEL

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:38 ,

PJES NISSAN PATHFINDER-NAVARA-X-TRAIL 2007

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:38 ,

PJESE PER M ITSUBISHI OUTLANDER 2.0

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:36 ,

PJSE PER MITSUBISHI L200- 2004-2010

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:36 ,

Ssangyong Rexton pjes Mergimi Komoran

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:34
Linku:
,

Pjesë dhe Servis për GJIPA

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 11:13 ,

Fellne krom per xhip. Vetura. Gjip

270 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:12 ,

AUTO GZIMI krempanka per gjipa

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 22:38 ,

Blejm Vetura Gjipa Pikapa Rks pa Dogan ose Defekt Aksident

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Maj 18:36 ,

Seat Leon

5 200 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 18:22 ,

Shiten Gumat Per Gjipa 285.45.19 255.45.19 Made in Germany

100 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Pri 12:14 ,

�� BLEJ GJIPA PËR PJESË ��

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Pri 12:14 ,

PJES DHE SERVIS PER GJIPA JAPAN AMERIKAN 4X4

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Pri 13:19 ,

Shes bandash te thjesht me goma numer 16

170 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Mar 04:39 ,

Felga

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 18:38 ,

audi a6 3.0 v6 quattro viti 04 bojm ndrrim

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 13:11 ,

Suzuki samurai shiten 2 gjipa ne gjendje te rregullt

Viti: 1986
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Shk 16:47 ,

Goma

390 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Jan 14:10 ,

U shit flm merjep!!!

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Jan 15:58 ,

Shiten goma

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 10:44 ,

Mbules per Vetur 4 sezonale

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 14:06 ,

Goma

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 13:03 ,

Shes mercedes 220 automatik bej ndrrim

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 03:00 ,

Bandasht gjip

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 16:51 ,

Eshte shitur flm merr jep

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Korr 20:32 ,

Shitet Mbulesa Per Gjipa

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 10:42 ,

Gjip me prokolic

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Qer 10:57 ,

Gjipa nga zvicra

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 22:41 ,

guma per gjipa

350 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 14:40 ,

shten fellnet me guma

350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Jan 19:23 ,

Pikapi Tdi viti 2000 1.9 Caddy 3.5 L 100km7muj reg

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Jan 16:17 ,

Goma per gjipa 4 copa per toyota se nian patrola

350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Jan 00:12 ,

shiten goma per gjipa

35 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Nën 19:32 ,

Mercedes Benz w210 E class 220cdi

4 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 17:03 ,

shes fellne

250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Tet 22:35 ,

Bandasha 15 Mitsubishi,Nissan,Toyota

200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Gush 20:25 ,

Shiten 3

1 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 09:29 ,

Guma per gjipa

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Maj 21:19 ,

Shes fellgat me guma 17 per gjipa

600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 21:32 ,

Shitet

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Shk 18:36 ,

Fellna

Viti: 1996
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Shk 11:39 ,

Blej Xhipa Nissan Toyota Mercedes G Mitsubish ETJ

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Jan 10:53 ,

shes 4 goma 265/65/17

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 11:37 ,

Urgjent audi 80 boj ndrrim

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gjipa | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Gjipa në kategorinë Vetura | Isuzu
  • Gjipa në kategorinë Vetura | Nissan | Pathfinder
  • Gjipa në kategorinë Vetura | Zastava
  • gjipa në kategorinë Vetura | Kia
  • Gjipa në kategorinë Traktorë | Same
  • Gjipa në kategorinë Vetura | Jeep | Grand Cherokee
  • Gjipa në kategorinë Vetura | Opel | Frontera
  • Gjipa në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 270
  • Gjipa në kategorinë Vetura | Lada | Niva
  • Gjipa në kategorinë Shërbime

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione