Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

gjip - Vetura Të gjitha në Kosovë

Opel , 230
Audi , 199
BMW , 186
Ford , 108
Nissan , 89
Jeep , 81
Peugeot , 75
Kia , 72
Hyundai , 72
Renault , 68
Mitsubishi , 65
Fiat , 60
Citroën , 57
Mazda , 44
Toyota , 43
Land Rover , 39
Suzuki , 36
Seat , 20
Ssangyong , 19
Volvo , 18
Alfa Romeo , 16
Škoda , 16
Honda , 15
Chrysler , 14
Daewoo , 14
Daihatsu , 13
Chevrolet , 13
Isuzu , 12
Acura , 11
Dodge , 9
Smart , 8
Rover , 7
MINI , 5
Tata , 5
Lada , 4
Lincoln , 4
MG , 4
KTM , 4
Pontiac , 3
GMC , 3
Lancia , 3
Dacia , 2
Grecav , 2
Alpina , 2
Aixam , 2
Subaru , 2
DeTomaso , 1
Zastava , 1
Wiesmann , 1
Saab , 1
Artega , 1
UAZ , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe gjip,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj gjip Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:11
Linku:
Vetura , Prishtinë

FORD FOCUS 2014 1.6 DIESEL NGA ZVICRRA

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 11:36 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 50 TDI QUATTRO 3xSline I DOGANUAR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:18 Vetura , Drenas

Mercedes e class 220 cdi

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:05 Vetura , Prishtinë

Urgjent kerkojme vetura te interesuarit ne tel

Viti: 1992
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 10:25 Vetura , Viti

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:24 Vetura , Prishtinë

Gjip reno scenik rx4 2.0B 4x4 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:15 Vetura , Prishtinë

VW Touran - Automatik - 2013 - 1.6 Diesel - 105 PS

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 Vetura , Ferizaj

GJIP MAZDA CX7,2.2 DIESEL ,VP 2011,4X4 AWD

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 Vetura , Pejë

Golf 6 GTD DSG

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:53 Vetura , Prishtinë

TOYOTA YARIS 1.3 BENZIN 2008,RKS,KLIME

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 08:52 Vetura , Prizren

Seat Leon 2.0 TDI Automatik FR Me Dogan Nga Zvicrra

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:52 Vetura , Prishtinë

VW TOUAREG 3.0 TDI,RKS,4X4,FULL EXTRA 2006

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 08:46 Vetura , Prishtinë

TOYOTA AURIS 1.4 B 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:11
Linku:
Vetura , Prishtinë

FORD FOCUS 2014 1.6 DIESEL NGA ZVICRRA

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:41 Vetura , Prishtinë

QMIMI PER CASH

15 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:57 Vetura , Prishtinë

Mercedes GL 350 Facelift

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:44 Vetura , Prishtinë

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ gjithe kosoven

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:59 Vetura , Gjilan

FORD MONDEO 2.0 AUTOMATIK VITI 2010

Dje 23:56 Vetura , Pejë

Opel Vectra 1.8 Benxin per pjese

520 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:55 Vetura , Pejë

Opel Corsa GSI z 1.8 Benxin viti 2002 Per Pjese

1 050 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:54 Vetura , Pejë

Toyota 1.6 Benxin per pjese

430 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:53 Vetura , Pejë

Ford Ka 1.2 Benxin per pjes

360 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:52 Vetura , Pejë

Golf 1.9 TDI

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:50 Vetura , Pejë

Opel Corsa 1.4 Benxin Automatik Per Pjese

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:36 Vetura , Ferizaj

Seat Leon 1.6 TDI Automatik 2014 me dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:36 Vetura , Ferizaj

VW Golf 7.5 Variant 1.6 TDI 2017 ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 23:36 Vetura , Ferizaj

Peugeot 208 GT Line 1.6d 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:36 Vetura , Ferizaj

VW Polo 1.4 TDI 2015 me dogan Auto Faiku

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:11 Shitorja Vetura , Gjilan

shitet dhe ndrrohet xhip dizeli opell antara 2007

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:08 Vetura , Skenderaj

Mercedes E220d 4matic 2019 Virtual Cockpit

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:08 Vetura , Skenderaj

VW UP 2016 Me Dogan 90mi km

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 17:34 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentume

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:34 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:33 Vetura , Prishtinë

Blej vetura te aksidentuara

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:33 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:33 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:50 Vetura , Prishtinë

MERCEDES C CLAS 200 CDI,VITI 2015,RKS---MUNDESI NDRRIMI

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 14:21 Vetura , Ferizaj

Hyundai i20 1.1 CRDI Dizel 2013

6 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:21 Vetura , Ferizaj

Škoda Octavia 1.6 TDI 2013 Automatik

10 799 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:20 Vetura , Ferizaj

CHEVROLET CRUZE 2.0 CDTI AUTOMATIK 2013

8 299 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:56 Vetura , Prishtinë

GOLF 2 ME 185MI KILOMETRA 1 PRONAR NGA ZVUCRA RKS

2 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:55 Vetura , Prishtinë

CIROËN C3 1.6 HDI I POSA DOGANUAR 1 VIT REXHISTRIM

6 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:01 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan

11 700 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 09:46 Vetura , Prishtinë

Land Rover Discovery

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 17:25 Vetura , Prishtinë

BMW 640D M Sport 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 14:28 Vetura , Prishtinë

PickUp Caddy 1.9 TDI 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
29 Sht 14:24 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E220 CDI AUTOMATIK FACELIFT I DOGANUAR RKS

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 14:20 Vetura , Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

29 Sht 14:14 Vetura , Drenas

Golf 7 2.0Tdi Automatik 2015 Pa Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj gjip | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Gjip në kategorinë Makina
  • gjip 4x4 në kategorinë Makina
  • gjip në kategorinë Vetura | Land Rover | Defender
  • Gjip në kategorinë Vetura | Lada | Niva
  • gjip në kategorinë Vetura | Suzuki | SJ Samurai
  • Gjipa në kategorinë Makina
  • Gjip në kategorinë Vetura | Jeep | Commander
  • Gjip në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | ML 320 | ML-Class
  • gjip në kategorinë Vetura | Mitsubishi | Pajero Pinin
  • Gjipa në kategorinë Vetura | Renault

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione