Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf 2 - Makina Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Drenas

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2 , kategori , ose vendndodhje Drenas , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 2 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Vetura ne gjendje te mir teknike

Viti: 1986
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 04:12 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Drenas

mercedes w123

2 200 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 16:56 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  539  ·  Drenas

539

2 700 EUR

19 Maj 12:39 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Drenas

Mercedes w 123

4 100 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 09:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Shes golf 4 2.0 bezin

2 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 20:59 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Drenas

Pjes per ww

200 EUR

16 Maj 17:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Drenas

Golf 7 Sportvan

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 19:48 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Drenas

Timon momo

150 EUR

08 Maj 23:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Golf 5

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Maj 16:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

GOLF 7.5 FACELIFT 2.0 TDI VEQ ME DOGAN VITI 03.2020

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 20:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Drenas

Shite golf 2

620 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Pri 10:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Golf 2 diezell 1.6 rigjistrim 6 muj

1 650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 10:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Golf 2 diezell 1.6 rigjistrim 6 muj

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 08:57 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Drenas

fellne

1 EUR

27 Pri 20:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Pri 19:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Pri 22:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Shitet

7 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Pri 08:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Golf-7, 2.0-Tdi, viti 8/2014

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 21:43 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Drenas

mercedes w123

2 200 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 05:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Shitet Golf 2 Sdi 1.9 Naft

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
17 Pri 09:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

GOLF 8 2.0 TDI AUTOMATIK I DOGANUAR VITI 11.2020

23 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Pri 08:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Golf 7 2.0 TDI lounge

10 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 08:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Golf 7 2.0 DSG automatik

10 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 08:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Ww golf 7.5 2.0 TDI

11 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 08:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Golf 7 2.0

9 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 13:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

GOLF 7.5 2.0 TDI FACELIFT I DOGANUAR RKS VITI 12.2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 01:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Shitet Golf 2

650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 04:03 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Drenas

mercedesa w123

1 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Mar 09:32 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Drenas

SHTOPA GOLF6+drite bmw1she

1 EUR Price Reduced

24 Mar 18:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG I DOGANUAR RKS VITI 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 17:32 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Drenas

fellne 14 ats

1 EUR

23 Mar 18:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Shitet vetura Golf 2

350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Mar 18:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Vw Golf 8 Style 2.0 Automatik

2 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Mar 16:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Golf 6 (VI) TDI - Automatik DSG - RKS

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 03:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Golf 6

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Mar 08:54 Vetura  ·  Kia  ·  Sorento  ·  Drenas

AUTO.24 BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT VW BMW AUDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 08:46 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Drenas

AUTO-VETURA BLEJM TE GJITHA VETURAT QE NUK I PERDORNI

11 499 EUR Price Reduced

07 Mar 00:50 Vetura  ·  Ferrari  ·  F355  ·  Drenas

Shes golf 2 1.8 benzin

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Mar 00:49 Vetura  ·  Ferrari  ·  F355  ·  Drenas

Shes golf 2 1.8 benzin

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Mar 21:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Drenas

Passat

82 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 19:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

shes golf 2 1.6 dizell bejm ndrrim perparsi ka me najpikapo

1 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Shk 21:06 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Drenas

pjese per mercedes w123

1 EUR

19 Shk 21:02 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Drenas

Mercedes w123

2 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 21:01 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Drenas

Mercedes w123

4 400 EUR Price Reduced

15 Shk 09:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK I DOGANUAR RKS VITI 10.2013

12 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 10:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Drenas

Shitet Golf 2

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 2 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golf 2 në kategorinë Makina
  • Golf 2 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • golf 2 në kategorinë Vetura | Fiat | 131
  • golf 2 në kategorinë Vetura | Mitsubishi
  • golf 2 në kategorinë Vetura | Citroën | C3
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Iltis
  • golf 2 në kategorinë Vetura | Opel | Zafira
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • golf 2 në kategorinë Vetura | Audi | A4
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Fox

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione